ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady 2, odcinek 5. Jednej z uczestniczek wstyd za chłopaka!

Projekt Lady 2, odcinek 5. Jednej z uczestniczek wstyd za chłopaka!

10.07.2017, godz. 09:10
projekt lady
foto: Facebook

W kolejnym odcinku programu Projekt Lady 2 uczestniczki odwiedzą rodziny. Daria nie będzie zachwycona z odwiedzin chłopaka, stwierdzi, że przynosi jej wstyd!

W Projekt Lady 2, odcinek 5. uczestniczki odwiedzą rodzina i przyjaciele. Dziewczyny będą przygotowywać dla bliskich wielkie i wystawne przyjęcie, nauczą się także pracować w kuchni. Będą się kształcić pod okiem Mikołaja Reya i jego żony Patrycji. Niestety nie wszystkie dziewczyny będą chciały pracować w kuchni. Nie wszystkie także będą zadowolone z odwiedzin! Daria będzie zniesmaczona zachowaniem swojego chłopaka! On za to, będzie zachwycony jej nowym wizerunkiem. - Zawsze nalegałem, żeby coś zrobiła z włosami, przefarbowała na inny kolor niż czarny, ale zawsze się opierała. A jak ją zobaczyłem to mi oczy dęba stanęły - przyznał przed kamerami. I wyśmiał jej mokasyny. Po spotkaniu z ukochanym Daria stwierdziła, że fajnie, że przyjechał, ale jej trochę wstydu przyniósł!

- W związku z wizytą rodzin i bliskich, Tatiana weźmie na warsztat temat bardzo ważny i często bolesny w przypadku dziewcząt z problemami. Aby móc pójść o krok dalej w swoim rozwoju i zmienić swoje podejście do życia oraz aby być świadomym swoich emocji, bardzo istotną sprawą jest rozliczenie się ze swoim dzieciństwem. Kto był najważniejszy dla uczestniczek Projektu Lady w ich życiu? Do kogo mają największy żal? Kto miał na nie największy wpływ? A na kogo one wpływały? Dla jednej z nich te warsztaty będą przełomowe. Dla której? - czytamy w zapowiedzi odcinka.

Zobacz: Jurorka Projekt Lady pokazała syna. Zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 18 lat!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: