Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 8. Relacja NA ŻYWO

Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 8. Relacja NA ŻYWO

21.11.2016, godz. 22:50
Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 8
foto: Agencja TVN/x-news

Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 8 to kolejne kryzysy młodych małżonków. Z pomocą po raz kolejny przyjdzie porada psychologa. Jednak Natalia ma coraz większe wątpliwości. Czy zdecyduje się na rozwód z Jackiem. Relacja NA ŻYWO z 8. odcinka Ślubu od pierwszego wejrzenia na SE.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli poszukujących miłości. Uczestnicy programu, którzy zgodzili się na ślub w ciemno zostali dobrani w następujące pary: Natalia i Jacek, Ewa i Darek, Magda i Krystian. Widzowie towarzyszyli im już podczas ślubu, nocy i podróży poślubnej. W końcu przyszedł czas na przeprowadzki. Niestety, wspólne mieszkanie nie zawsze oznacza sielankę. Już niedługo przepkonają się o tym Krystian i Magda. W tym czasie Natalia i Jacek umówią się na kolejną sesję u psychoterapeuty. Czy ostatecznie zdecydują się na rozwód?

Gdzie i o której oglądać Ślub od pierwszego wejrzenia? Program emitowany jest w każdy poniedziałek o godzinie 22:30 na TVN. Zanim 8. odcinek trafi do internetu zachęcamy do śledzenia naszej relacji na żywo.

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia. Darek chce wprowadzić się do Ewy. "Jesteś bezczelny!"

23:31 To koniec 8. odcinka Ślubu od pierwszego wejrzenia. W następnym pary będą musiały podjąć ostateczne decyzje.

23:27 Ewa i Darek zwiedzają razem Wrocław. Świetnie się dogadują. "Wcześniej nie czułem, że mam żonę. A teraz to odczuwam. Jeżeli coś ma być, to zawsze mam takie przekonanie to sam, czy jakąś siłą nadprzyrodzoną to się to stanie" - podsumowuje Darek. Wieczorem Ewa zabiera męża do teatru na sztukę o... małżeństwie. Mężczyzna jest pod wrażeniem, a Ewa cieszy się, że udało się jej przekazać kilka ciekawych wskazówek Darkowi.

23:25 Urlop Krystiana ma się ku końcowi. Para postanawia wykorzystać ostatnie chwile i zapraszają znajomych. Niestety nadszedł czas, gdy Krystian musi wrócić do Poznania, do pracy.

23:10 Zachowanie Ewy zmieniło się o 180 stopni. Teraz to ona zabiega o zainteresowanie Darka. Para idzie na zakupy do supermarketu. Szukają świeżych małży... Podczas wspólnego załatwiania sprawunków świetnie się dogadują. Darek, aby przypodobać się Ewie założył nawet obrączkę. Decydują się na wspólne gotowanie, pomimo tego, że mężczyzna nie ma większego doświadczenia w kuchni. Po kilkunastu minutach Darek rezygnuje z pomagania przy gotowaniu. Proponuje Ewie, że poodkurza, a potem wyjdzie na spacer z psem. Para osiągnęła kompromis. Ewa przy wspólnej kolacji znowu się uśmiecha.

23:04 Natalia wciąż trzyma Jacka na dystans. Para dotarła do punktu, w którym sami sobie nie poradzą. Do akcji wkracza psycholog. "Jacek nie spełnia moich oczekiwań jako mąż, partner. Nie wiem, co musiałoby się stać, abym dała mu szansę" - opisuje Natalia. "Natalia jest złośliwa i lubi wbijać szpileczki. Oczekiwała mężczyzny z własnym mieszkaniem" - podsumowuje mężczyzna. Piotr Mosak fachowo zauważa, że to typowy kryzys małżeński. "Nie daje sobie czasu. Jest niecierpliwa" - opisuje Natalię specjalista. Tymczasem Jacek zauważa, że Natalia nie daje mu sygnałów do tego, aby jeszcze bardziej się starał. Psycholog radzi mężczyźnie, aby częściej stawiał Natalię przed faktem dokonanym. Czy ta metoda zadziała na kobietę?

22:58 Magda i Krystian wykorzystują każdą wolną chwilę, aby się poznać. Uczestniczka podkreśla, że to nie jest jeszcze miłość, ale pomału coś się zaczyna tworzyć. Tymczasem Krystian przyznaje, że ich relacja jest zauroczeniem. W odwiedziny do nowożeńców przyjeżdża seksuolog. Ekspertka przygotowała dla nich ciekawą grę. W szklanej kuli mają karteczki z pytaniami. Na zmianę wyciagają karteczki i odpowiadają na pytania. Przed realizacją zadania para postanowiła wypić kilka kieliszków alkoholu. Gra okazuje się strzałem w dziesiątkę. Atmosfera jest bardzo rozluźniona.

22:52 Urodziny mamy Ewy. Darek za namową swojej mamy i cioci przyjeżdża na rodzinną imprezę. Za kulisami Ewa podsumowuje obecność Darka na urodzinach. Jak się okazuje - dziewczyna jest zadowolona."Jak widzę go dzisiaj takiego, to już naprawdę nie wiem, co mam myśleć" - wyznaje uczestniczka, która wyjątkowo powstrzymuje się dzisiaj od złośliwych komentarzy pod adresem męża. Jak twierdzi psycholog - to dobry sygnał.

22:40 Natalia w ostatnim odcinku kpiła ze swego wybranka. Jacek czuł się z tym źle. Para przeszła poważną rozmowę, ale wszystko wskazuje na to, że dla Natalii ślub w ciemno nie ma większego znaczenia. Nawet psycholog zauważa, że uczestniczka wciąż testuje swojego ukochanego. Czas na przeprowadzkę. Tym razem Natalia jedzie do Jacka. Jej mąż wynajmuje mieszkanie z kolegami. "To nie jest miejsce dla mnie" - ocenia uczestniczka. Widać, że Natalia nie jest zadowolona z warunków mieszkaniowych. Tymczasem, jak twierdzi Jacek "potrzebuję jasnych sygnałów". Co na to Natalia? Dziewczyna siedzi nadąsana na krześle i udaje, że czyta książkę. Za kulisami wyznaje, że "nic nie czuje", i że nie chce być zdobywana przez Jacka.

22:35 Czas na problemy Magdy i Krystiana. Para zdecydowała się na wspólne wynajęcie kawalerki. Krystian dla żony przeprowadził się do Warszawy. Do nowego mieszkania przyjechał z psem. Pod nieobecność Magdy, Krystian sprząta i gotuje. Jedyną rzeczą, której żałuje jest to, że jego żona nie dostała wolnego, i że nie mogą spędzić razem więcej czasu. Rola kury domowej pomału go nudzić.

22:30 Ewa i Darek w końcu zamieszkali razem. W ostatnim odcinku Ewa wyjechała do rodziców. Mama czuje, że w życiu córki dzieje się coś niedobrego. Próbuje porozmawiać z córką, bo widzi, że wyjazd w podróż podróżną do Pragi bardzo zmienił Ewę. Sytuację pogarsza fakt, że Darek nie pojawił się na urodzinach dziadka Ewy. Czas na rozmowę matki z córką. Seniorka sugeruje, że małżonkowie powinni spędzić razem więcej czasu. Panie wspominają wesele. "No na weselu wyglądaliście na dobraną parę" - zauważa teściowa Darka.

Jacek stara się jak może. Podczas nieobecności żony postanowił przygotować jej sałatkę. Swoje wysiłki uwiecznił na tym nagraniu:

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: