ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami. Dzisiejszy odcinek będzie bajkowy!

Taniec z Gwiazdami. Dzisiejszy odcinek będzie bajkowy!

30.09.2016, godz. 12:14
Taniec z Gwiazdami. Sławomir jako Pszczółka Maja
foto:

Taniec z Gwiazdami już dziś ponownie zagości w naszych domach! Tym razem motywem przewodnim tańców celebrytów będą bajki! Sławomir zostanie... Pszczółką Mają! Jak wypadnie w nowej roli?

- Wcielenie się w postać Pszczółki Mai w tańcu to spełnienie moich dziecięcych marzeń. Chciałbym mój występ zadedykować wszystkim, którzy poślinionym palcem wyjadali Vibovit, którzy w dzieciństwie zamiast słodyczy jedli cytrynę posypaną cukrem i którym w przedszkolu naciągano mocno rajtuzy - mówi Sławomir, showman i piosenkarz rock – polo.

Podobno 10 punktów, które Sławomir i Magda Molęda otrzymali od Iwony Pavlović w ostatnim odcinku uskrzydliły parę do tego stopnia, że wokalista zapowiada, że będzie się nad parkietem unosił. Para zatańczy quick stepa i jak zdradza Magda Molęda, będziemy świadkami zamiany ról.

- To ja będę trzymać ramę dzięki czemu mam nadzieję będzie bardziej stabilnie, chociaż nie gwarantuję co się stanie podczas programu, bo Sławomir jest nieobliczalny. Quick step jest ciężkim tańcem. Wygląda na łatwy i skoczny, ale to tylko pozory, ja będę trzymać męską ramę, a Sławomir damską ramę, więc ogólnie będę nosić tę Pszczółkę Maję. Całe szczęście, że schudł…mam 7 kg mniej do dźwigania – zdradza ze śmiechem tancerka.

W piątek w bajkowym odcinku „Tańca z Gwiazdami” zobaczymy również m.in. walca angielskiego, sambę i rumbę. 5. odcinek programu już dzis o 20:05 na Polscaie. Zapraszamy również na naszą relację NA ŻYWO na SE.PL!

Zobacz: Taniec z Gwiazdami 6 odcinek 4 - Mariola Bojarska-Ferenc pożegnała się z programem [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: