ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Kiedy pierwszy odcinek show?

Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Kiedy pierwszy odcinek show?

05.09.2016, godz. 08:58
Top Chef Gwiazdy
foto: © AKPA

W najbliższą środę pierwszy odcinek specjalnej edycji programu Top Chef, czyli Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Co będzie się działo? My już wiemy, będzie ostro! Jury jak zwykle w formie...

Przed nami wyjątkowa edycja Top Chefa, czyli Top Chef. Gwiazdy od kuchni! - Już w najbliższą środę pierwsza edycja Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Będzie wymagające jury. Będzie mało czasu. Będzie rywalizacja. To czego nie będzie, to taryfa ulgowa - czytamy na oficjalnym profilu show.

Przypominamy, że w tej edycji gotować będą same gwiazdy! Edyta Pazura, Katarzyna Skrzynecka, Rafał Maserak, Piotr Galiński, Maciej Skrzątek, Tomasz Oświeciński, Andrzej Bachleda-Curuś, Anita Sokołowska, Olga Bończyk, Piotr „Vienio" Więcławski, Małgorzata Kalicińska, Bartosz Kurek, Beata Oleszek - tak wygląda skład. Kto odpadnie już w najbliższą środę? Kto gotuje najsłabiej? Uczestników oceniać będzie jury, które nie zna litości, czyli: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz i Maciej Nowak!

To już siódma edycja popularnego programu o kuchni. W każdym odcinku odpada jedna osoba, która zdaniem jury przygotowała najsłabszą potrawę. Do finału przechodzi tylko trójka najlepszych kucharzy!

Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Ten bal połączył ich na zawsze

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: