ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odcinek 3. zapis relacji NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odcinek 3. zapis relacji NA ŻYWO na Se.pl

20.09.2016, godz. 22:34
Top Model 6
Joanna Krupa wystąpiła w odważnej, czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Co o niej sądzicie? foto: © AKPA

Za nami kolejny odcinek Top Model. Zostań modelką 6. Relacja na żywo z Top Model 6, odcinek 3. na Se.pl dobiegła końca. Tym razem poznaliśmy już modeli i modelki, którzy powalczą o finał!

22.07 Jury ogłasza werdykt! W finałowej trzynastce znajdą się z pierwszej grupy Adam, Ada, Ola, Mateusz. Z kolejnej grupy Mateusz, Sasza, Kamila. Z kolejnej grupy przechodzi Natalia, Mariusz, Daria, Patryk. Pora na ostatnią grupę: Ewa i Zuza będą w programie! Panowie (Daniel i Adam), którzy się kłócili o miejsce początkowo mieli nie przejść, ale jury ich wzięło! Znamy już finalistów!

22.04 Czwarta grupa pozuje w lesie na skałkach w strojach moro! W tej grupie Jacek irytuje Piróga i Krupę, z kolei Ewą wszyscy są zachwyceni... Mariusz został odrzucony przez jury.

21.59 Patryk ma problemy, nie potrafi pozować. Sam uważa, że zabrakło mu mocnej psychiki. Druga grupa pozuje w bieliźnie w wodzie. Marcin Tyszka i Dawid Woliński wyrzucili Bartka, bo nie pasował do grupy. Trzecia grupa pozuje w strojach w lesie. Kamila jest bardzo spięta, to się nie podoba Tyszce...

21.50 Teraz jury wybierają tych, którzy przejdą dalej. Komentują uczestników i w końcu ogłaszają werdykt. Nie jest to jednak proste. W wąwozie na ścianach znajdują się fotografie tych, którzy przeszli dalej. Zostało 25 osób, a z nich zaraz odpadną kolejni... Przed uczestnikami pierwsza poważna sesja zdjęciowa z owcami.

21.43 Jurorom podoba się Ada.

21.39 Ada wstydzi się i zasłania, żeby nikt nie widział jej piersi. Nie wszyscy poradzili sobie z zadaniem. Kamila bała się, mówi, że często spotyka się z szykanami w swoim życiu.

21.33 Pokaz rozpoczynają wczorajsi zwycięzcy. Warunki są trudne, bo można wpaść do wody. Uczestnicy czują, że rywalizacja już się rozpoczęła. Pierwsza dziewczyna na pokazie potknęła się. Adam dobrze wyglądał, tak komentowali go jury. Asia Latańska poszła w butach założonych na odwrót (prawy na lewą nogę, lewy na prawą). Druga grupa ma problemy z czasem. Ubierają się w ostatniej chwili.

21.30 Zaczynamy program! Najlepsza pięćdziesiątka walczy o wejście do programu! Dla wielu to ostatni odcinek... Przegrani w poprzednim odcinku sami musieli wydoić krowę, spali w śpiworach na sianie. Z kolei wygrani byli wypoczęci, wyspani w luksusowych warunkach. Przed wszystkimi pokaz mody. Wybieg zbudowano z łodzi flisarskich, nie jest lekko.

Top Model 6, odcienek 3. jak zwykle we wtorek o 21.30 na antenie TVN. Tym razem zobaczymy pierwszy pokaz mody! Jak jury w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka oraz prowadzący program Michał Piróg ocenią początkujących modeli? Kto skradnie serca widzów i jurorów? Kto odpadnie z programu, a kto usłyszy same pochlebne opinie? Czy jury już wie, kto powinien wygrać program i rozpocząć profesjonalną pracę dla domów mody z całgo świata? Wszystkiego dowiemy się już wkrótce. Zapraszamy na relację na żywo z Top Model 6, odcinek 3. na Se.pl.

Zobacz: Top Model 6, odcinek 3. Zobaczymy pierwszy pokaz mody!

Źródło: X-NEWS
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: