ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odcinek 9. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odcinek 9. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

01.11.2016, godz. 22:09
Top Model 6
foto: © AKPA

Za nami kolejny odcinek Top Model 6, odcinek 9. Już wiemy, kto tym razem zachwycił jury, a kto odpadł z show? Zobaczcie naszą relację na żywo z Top Model. Zostań modelką. Każdy odcinek przybliża nas do wielkiego finału... Niestety nie będzie w nim Kamili.

22.29 Najlepiej poradzili sobie Daria i Daniel! Niestety w show odpada Kamila! Michał Piróg nie wykorzystał szansy na przywrócenie jej do programu.

22.12 Zaraz dowiemy się, kto odpadnie! Jurorom bardzo podobały się efekty sesji z policją.

22.05 Pora na sesję - jej tematem głównym będą zatrzymania przez policję. Większość uczestników radzi sobie świetnie. Jak się okazuje wielu panów ma "przeszłość" i często biło się z policją lub innymi chłopakami. Teraz pora n oceny jurorów!

21.56 Po reklamach modele zaczynają rywalizację - będą musieli zagrać w reklamie i zareklamować produkt, odżywkę do włosów. Adamowi poszło jak zwykle super. Uczestników oceni Filip Bobek, który obserwuje ich i pomaga im z boku. Ewa zapomniała tekstu i wyrzucili ją z nagrań! Daria również kiepsko sobie poradziła. Doceniono bardzo Adę. Ona wraz z Adamem wygrali kurs kitesurfingu, a reklama zostanie puszczona w telewizji. Na Adę czekała także niespodzianka w domu - przyjechał jej mż i syn Igor.

21.42 Uczestnicy show byli zachwyceni zadaniem. Bawili się świetnie. Najlepsza grupa to grupa Reni Jusis. Gwiazda zaprosiła modeli na swój koncert.

21.38 Michał Piróg mówi modelom, z kim jechali samochodem. Na pierwszy ogień - Michał Szpak - Kamila zna jego piosenkę. Potem Dawid Kwiatkowski - tutaj grupa zorientowała się, kto jest kierowcąi znała piosenkę. Niestety piosenka Reni Jusis nie była znana... Modele muszą ucharakteryzować się tak, jak w teledysku. Będą nagrywać teledyski z gwiazdami.

21.30 Zaczynamy program! W domu modeli Daniel obchodzi urodziny! Czekał na niego skromny tort, przecież model musi dbać o figurę. Modele podzieleni na grupy wsiadają do taksówek, któreprowadzą Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak i Reni Jusis ucharakteryzowani tak, że pasżerowie nie wiedzą z kim jadą!

Top Model 6, odcinek 9 już wkrótce na TVN! Modele i modelki będą walczyć o kolejny dzień w show, o zachwyt jury, o nagrody specjalne. Kto odpadnie? Kto nie podoła rosnącej presji i coraz trudniejszym zadaniom? Kto nadaje się do świata modelingu, a kto niestety będzie musiał odejść? Popisy modeli oceni jury w składzie Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska. Show poprowadzi Michał Piróg. Czy tym razem wykorzysta swoją szansę i przywróci kogoś do show? Ma takie prawo!

Zobacz też: Rolnik szuka żony 3. Pobożny Szymon posłuchał MAMY, a nie głosu SERCA

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: