WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Google Doodle na Dzień Nauczyciela. Zobacz uroczą grafikę

Google Doodle na Dzień Nauczyciela. Zobacz uroczą grafikę

14.10.2016, godz. 08:52
Google Doodle Dzień Nauczyciela
foto: Google Doodle

Google Doodle na Dzień Nauczyciela 2016. 14 października w każdej polskiej szkole obchodzony jest Dzień Nauczyciela. Z tej okazji uroczą grafikę przygotował zespół Googla - widzimy ją podczas szukania haseł w wyszukiwarce. Zobacz Google Doodle na Dzień Nauczyciela 2016.

Google Doodle na Dzień Nauczyciela 2016. Już dziś w polskiej szkole wielkie święto - uczniowie oraz pedagodzy obchodzą Dzień Nauczyciela 2016. W szkołach odbywają się specjalne akademie, przedstawienia oraz apele podczas których nagradzani są wyróżniający się nauczyciele. Uczniowe wręczają swom opiekunom drobne prezenty oraz składają życzenia. Dzień Nauczyciela 2016 postanowił uczcić także zespół Googla, który przygotował Google Doodle na to specjalne święto. Na grafice możemy zobaczyć dużą krędkę z książką za którą idą mniejsze kredki.

Zobacz: Życzenia na Dzień Nauczyciela: krótkie, śmieszne wierszyki

W tym roku Dzień Nauczyciela wypada w piątek. Tak naprawdę jest to Dzień Edukacji Narodowej i jest to rocznica utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Święto zostało ustanowione 27 października 1972 roku. Dzień nauczyciela jest obchodzony w szkołach i na uczelniach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: