WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Polska stylistka Seleny Gomez została doceniona przez Vogue'a!

Polska stylistka Seleny Gomez została doceniona przez Vogue'a!

27.07.2016, godz. 16:30
basia richard, selena gomez
foto: Instagram

Basia Richard to znana stylistka gwiazd. Pracuje w Hollywood i zajmuje się ubiorem m.in. Seleny Gomez. Jest doceniana zarówno w USA, jak i w Indiach. Tamtejsze wydanie Vogue’a zachwyciło się stylistką!

Basia Richard to polska stylistka gwiazd, która pracuje w Hollywood. Jest odpowiedzialna za stylizacje m.in. Seleny Gomez. Docenia ją zarówno amerykańska prasa, jak i nawet… indyjska! Ostatnio edycja Vogue’a z Indii poleciła, by śledzić profil Basi na Instagramie. - Dowiedziałam się przez przypadek. To interesujące, że indyjski „Vogue” uważa, że jestem jedną z najlepszych stylistek. Jestem z tego zadowolona i mam dużo pracy, żeby może ktoś inny jeszcze mnie zauważył – powiedziała Basia Richard w rozmowie z Newseria. Stylistka przy okazji zdradziła swój przepis na sukces. - Chyba jak w każdym zawodzie trzeba mieć trochę cierpliwości, wiedzieć, czego się chce, być upartym i dużo pracować. Trochę szczęścia też potrzeba – powiedziała.

Zobacz: Pippa Middleton w modnej sukience za jedyne 80 złotych!

Przeczytaj też: Ubrania polskiej projektantki uwielbiane przez światowe gwiazdy. Teraz zachwyca się nią luksusowy butik!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: