WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Tego NIE KUPISZ na PROMOCJI w Rossmannie: balsamów do ust, zmywaczy i pilniczków do paznokci

Tego NIE KUPISZ na PROMOCJI w Rossmannie: balsamów do ust, zmywaczy i pilniczków do paznokci

28.09.2016, godz. 14:00
paznokcie, manicure, pilniczek do paznokci
foto: EAST NEWS

W sklepach Rossmann od 30.09 rusza promocja 49 proc. na wszystkie szminki, kredki do ust, lakiery do paznokci. Niestety, niektóre kosmetyki do ust czy produkty do pielęgnacji dłoni nie zostały przecenione. Sprawdź, czego nie kupisz na promocji w Rossmannie i dlaczego!

Do 30.09 w sklepach Rossmann będzie trwać promocja 49 proc. na szminki, kredki do ust, lakiery i odżywki do paznokci. Na pewno warto skorzystać z tej wielkiej obniżki cen kosmetyków, aby uzupełnić swoje zapasy produktów do ust czy paznokci. Bądź jednak czujna! Nie wszystkie kosmetyki do ust i paznokci są przecenione. Okazuje się bowiem, że w promocyjnej cenie - 49 proc. nie kupisz... balsamów do ust! W niskich cenach możesz zakupić szminki i pomadki ochronne. Z kolei w przypadku kosmetyków do paznokci w promocji kupisz tylko kolorowe czy bezbarwne lakiery oraz odżywki do paznokci. Musisz wiedzieć, że żadne akcesoria do pielęgnacji paznokci nie zostały przecenione. Oznacza to, że zmywacze do paznokci, cążki do skórek czy pilniczki musisz kupić w regularnych cenach. Zamierzasz skorzystać z promocji - 49 proc. w Rossmannie? Taka okazja trafi się dopiero za rok!

Zobacz: ROSSMANN PROMOCJE -49 proc. Sprawdź, od kiedy startują promocje w Rossmannie!

Przeczytaj też: Promocja w Rossmann -49 proc. na kredki do ust. Które warto kupić?

Źródło: Julia Tryzno
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: