ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anna Lewandowska ubierała się w Caritasie i chodziła w dziurawych butach!

Anna Lewandowska ubierała się w Caritasie i chodziła w dziurawych butach!

27.09.2016, godz. 10:02

Anna Lewandowska ma życie, o którym marzą miliony Polek. Przystojny mąż, piękne ciało, praca, którą kocha i dużo pieniędzy. Nie zawsze jednak tak było. Jeszcze kilkanaście lat temu królowa fitness musiała liczyć na pomoc innych, aby móc normalnie funkcjonować.

Anna Lewandowska była gościem w programie Magdy Mołek W roli głównej. Dziennikarka namawiała żonę Roberta Lewandowskiego na wywiad ponad 3 lata! W końcu się udało. Mołek miała nosa, bo Lewandowska postanowiła wyznać sekrety z przeszłości, dotyczące jej sytuacji materialnej. Okazuje się, że w młodości była bardzo daleko od życia, jakie prowadzi dzisiaj.

- Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas - wyznała Lewandowska. - I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie - wspomina idolka milionów Polek.

- Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. To była największa szkoła życia. Byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia - zdradziła Lewandowska.

Na szczęście ciężka praca i dążenie do celu sprawiły, że Ania może dziś cieszyć się luksusem, którego nie miała jako nastolatka.

Zobacz: Koszą kasę z internetu! Nawet 50 000 zł za wpis!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: