ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anna Lewandowska w modnych okularach. Zobacz, ile kosztują!

Anna Lewandowska w modnych okularach. Zobacz, ile kosztują!

16.06.2017, godz. 10:06
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska wraz z mężem przyjechali do Polski na mecz naszej reprezentacji z drużyną Rumunii. Udało im się również znaleźć trochę czasu na wspólny spacer po warszawskim parku. foto: Instagram

Anna Lewandowska jest nie tylko trenerką fitness, ale również stała się ikoną dobrego stylu. Jej stylizacje zachwycają i stają się wzorem do naśladowania dla niejednej kobiety. Tym razem zwróćmy uwagę na okulary przeciwsłoneczne żony Roberta Lewandowskiego.

Anna i Robert Lewandowscy przyjechali do Polski na mecz naszej reprezentacji z drużyną Rumunii. Para znalazła trochę czasu, by udać się na spacer z małą Klarą. Podczas pobytu w kraju, Lewandowska jak zawsze świetnie się prezentowała. Można było u niej dostrzec stały element jej stylizacji, czyli okulary, z którymi rzadko się rozstawała.

Już na pierwszy rzut oka można było zauważyć, że jej okulary przeciwsłoneczne to designerski model. Jak donosi party.pl, model pochodzi z linii francuskiej marki Celine! Po raz pierwszy zaprezentowano je w pokazie na jesień/zimę 2016. Od tamtej pory różne modele oprawek „Shadow" pojawiły się w stałej linii kultowej marki.

Możemy podejrzewać, że designerski look żony Roberta Lewandowskiego nie należy do tanich. Jeśli marzą się Wam okulary jakie nosi Anna Lewandowska, musicie się liczyć z wydatkiem 1739 zł!

Zobacz: Marta Wierzbicka WYZNAJE: Na planie stałam się kobietą

☀️☀️☀️ Sunny Day #healthy #positive #smile #happy #healthymom #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 7 Cze, 2017 o 6:57 PDT

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: