ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Filip Chajzer wzruszony. Tiger wpłacił pół miliona dla powstańców

Filip Chajzer wzruszony. Tiger wpłacił pół miliona dla powstańców

09.08.2017, godz. 20:37
Filip Chajzer tłumaczy się z ujawnienia danych internauty
foto: EAST NEWS

Filip Chajzer ma powody do dumy. To m.in. dzięki jego inicjatywie marka Tiger wpłaciła pół miliona złotych zadośćuczynienia na rzecz powstańców za kontrowersyjną reklamę, nawiązującą do powstania warszawskiego.

Filip Chajzer kilka dni temu skrytykował reklamę Tigera, która pojawiła się na Instagramie marki w dniu 1 sierpnia. Na umieszczonej grafice widniała dłoń z gestem środkowego palca z podpisem "1 sierpnia. Dzien pamięci" oraz "Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie!". Oburzony prezenter stwierdził, że firma powinna w ramach zadośćuczynienia wesprzeć Zbiórkę dla Powstańców 2017. Dodajmy, że Filip Chajzer jest patronem zbiórki pieniędzy dla powstańców.

- Nie wiem ile musielibyście wpłacić, żeby ktoś wam to wybaczył. Podpowiadam adres waszej pokuty - napisał prezenter na swoim Facebooku i zamieścił numer konta Światowego Związku Żołnierzy Armii Kajowej.

Tiger przeprasza za reklamę. Chajzer wzruszony

Marka Tiger 9 sierpnia przeprosiła za kontrowersyjną grafikę umieszczoną na Instagramie w rocznicę powstania warszawskiego. Do mediów trafiło oficjalne oświadczenie, w którym marka obiecała wpłacić pół miliona złotych na konto wskazanej przez Filipa Chajzera organizacji. Prezenter potwierdził na Facebooku, że na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej faktycznie trafiło pół miliona złotych. "Sam w to nie wierzę, ale to prawda" - napisał dziennikarz i dodał - "Jestem cholernie wzruszony. Każda, nawet najgłupsza decyzja może mieć swój happy end. Oto i on"

 

Reklama Tigera znieważyła Powstańców. Mamy odpowiedź firmy

Dariusz Michalczewski stanie przed sądem!

Agencja odpowiedzialna za skandaliczną reklamę Tigera przeprasza

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: