ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Magda Gessler STRACIŁA DZIECKO. Córka restauratorki ZMARŁA miesiąc po porodzie. Wszystko robi dla ZMARŁEGO męża

Magda Gessler STRACIŁA DZIECKO. Córka restauratorki ZMARŁA miesiąc po porodzie. Wszystko robi dla ZMARŁEGO męża

25.05.2012, godz. 16:57
magda gessler
foto: © AKPA

Znaną restauratorkę Magdę Gessler wiele lat temu spotkało wiele przykrości. W udzielonym wywiadzie dla magazynu Viva prowadząca KUCHENNE REWOLUCJE opowiedziała o tym, że gdy była młoda, straciła męża, mamę i dziecko. Córka Magdy Gessler zmarła miesiąc po porodzie. Przeżycia nadal są dla niej bardzo bolesne. Pomimo że zdradziła tajemnicę, nie chce opowiadać o szczegółach.

Magda Gessler jest z natury bardzo optymistyczną osobą i często się uśmiecha. Jednak życie znanej restauratorki nie zawsze było usłane różami. Wiele lat temu w tym samym czasie straciła troje najbliższych.

- Mąż, mama a wcześniej moja miesięczna córeczka – wyznała w najnowszym numerze "Vivy!". Przeżycia sprzed lat są nadal bolesne. Gessler nie chce zdradzać szczegółów i opowiadać o tragicznych wydarzeniach.

Jednak gwiazda "Kuchennych rewolucji" poradziła sobie ze śmiercią, bo jak twierdzi, wcale w nią nie wierzy. Wspomina również swojego zmarłego męża.

- Dla mnie moi bliscy nie umarli. Oni są ze mną, wszędzie. Wszystko co robię, robię dla Volkharta, nie wierzę, że się wyłączył z naszego życia. Te duchy mnie chronią. Gdy coś mi się udaje, wiem, że Volkhart to widzi i się z tego cieszy i jest ze mnie dumny - powiedziała podczas wywiadu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: