ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Maja Ostaszewska tłumaczy się z obraźliwego wpisu o Kaczyńskim

Maja Ostaszewska tłumaczy się z obraźliwego wpisu o Kaczyńskim

27.09.2016, godz. 12:31

- Jarosław Kaczyński, ten pieprzony kaczor, jest dla mnie zwykłym skurwielem i śmieciem  - te słowa miała rzekomo wypowiedzieć ceniona aktorka Maja Ostaszewska w kierunku prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Dodatkowo zarzuca się artystce, że obraża rodaków, nazywając ich "pieprzonymi polaczkami". Kto próbuje zdyskredytować Ostaszewską w oczach obywateli?

Wulgarny komentarz na temat Jarosława Kaczyńskiego i mieszkańców Polski pojawił się kilka dni temu na jednej z ksenofobicznych i mizoginistycznych stron na Facebooku. Autorzy grafiki przypisali wypowiedź znanej i lubianej aktorce Mai Ostaszewskiej.

Ostaszewska natychmiast zareagowała na swoim Facebooku. Na profilu artystki pojawił się wpis, w którym tłumaczy się z rzekomych słów o Kaczyńskim i jego wyborcach.

- Padłam ofiarą przestępstwa. Wykorzystano moje zdjęcie i stworzono moja pseudo-wypowiedź. Jasno wyrażam swoje poglądy, robię to z potrzeby serca i przyzwoitości. Mogę nie zgadzać się z działaniem czy poglądami innych osób, ale nigdy nie użyłabym takich wulgarnych, agresywnych słów wobec drugiego człowieka. Cala sobą jestem przeciwna językowi nienawiści - czytamy we wpisie Ostaszewskiej. Aktorka złożyła też oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Strona, która zamieściła grafikę oczerniającą Ostaszewską nie usnęła wpisu. - Tu znajdziesz prawdziwe informacje, które są poza obiegiem mediów głównego nurtu - czytamy w cynicznym opisie fanpage'a. Ten przypadek tylko dowodzi jak łatwo manipulować ludźmi w Internecie. Zanim uwierzy się w coś na słowo, warto sprawdzić skąd pochodzi informacja zamieszczona na Facebooku.

Czemu ktoś chciał skompromitować Maję Ostaszewską? Będzie proces?

Zobacz: Krystyna Janda namówiła Polki do strajku? Ogólnopolski strajk kobiet już 3 października!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: