ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Masowy lifting gwiazd. Co się stało?

Masowy lifting gwiazd. Co się stało?

26.07.2017, godz. 14:43
Lifting - nowy serial
Anna Matysiak - zagra jedną z głównych bohaterek foto: materiał prasowy

Tamara Arciuch, Monika Buchowiec, Marta Król i Anna Matysiak poddały się masowemu liftingowi? Do sieci trafiły zdjęcia z kliniki estetycznej.

Zdjęcia aktorek z zabandażowanymi twarzami to jedynie element charakteryzacji do nowego serialu komediowego - "Lifting", któremu towarzyszy hasło: “Im bardziej się upiększam, tym mniej mi się to podoba...”. Serial zadebiutuje na platformie eskago.pl pod koniec sierpnia 2017 roku. Producenci mają w planach trzy transze serialu. W postacie głównych bohaterek wcielą się: Tamara Arciuch, Monika Buchowiec, Marta Król i Anna Matysiak.

Lifting - nowy serial na Eska GO

O czym jest "Lifting"? To serial komediowy zbudowany z krótkich scenek-skeczy. Ich tematem jest wszechobecny w kulturze współczesnej kult młodości oraz obsesyjne dążenie do fizycznej doskonałości, ukazane przez pryzmat chirurgii estetycznej. Cztery kobiety w różnym wieku tworzą satyryczne sytuacje, pokazujące zabawną stronę życia kobiet.  Głównym miejscem spotkań bohaterek jest poczekalnia w renomowanej klinice chirurgii plastycznej. Aktorki cały czas są w ruchu, scenki odgrywane mają charakter ironiczny, kabaretowy a momentami nawet nieco musicalowy. Bohaterki Liftingu to metafora „czterech żywiołów” jako symbol triumfującej kobiecości. Patrycja, Milena, Eliza, Justyna w mistrzowski sposób używają wszystkich dozwolonych chwytów i kobiecych sztuczek, by osiągnąć upragniony cel. Z czasem przypadkowe i regularne spotkania czterech kobiet w klinice sprawią, że widzowie będą mogli pośmiać się i  nieraz wzruszyć się do łez.

ZOBACZ: Krystyna Janda mówi o zwolnieniu dyrektora teatru. To przestroga!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: