ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Na co do kina w pierwszy weekend lipca 2017? Sprawdź nowości filmowe

Na co do kina w pierwszy weekend lipca 2017? Sprawdź nowości filmowe

30.06.2017, godz. 09:18
Gru, Dru i Minionki
foto: YouTube

Na co warto wybrać się do kina w pierwszy lipcowy weekend? Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w kinach 30. czerwca. W starym, dobrym stylu, Gru, Dru i Minionki, Facet do wymiany.

Zaczynają się wakacje, a to oznacza więcej wolnego czasu. Jednak sezon urlopowy nie sprzyja kinowym premierom. Na wielkie produkcje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Tymczasem zobacz, jakie filmy warto obejrzeć w nadchodzący weekend. Pierwszy tytuł to komedia "W starym, dobrym stylu" z Morganem Freemanem w roli głównej. Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al są już na emeryturze. Jednak gdy bank pozbawia ich środków do życia, a oni nie chcą stać się ciężarem dla najbliższych, decydują się na ryzykowne posunięcie. Zdesperowani przyjaciele postanawiają napaść na bank, przez który są w finansowych tarapatach.

Kolejna propozycja to "Gru, Dru i Minionki". Najmłodsi kochają Minionki, a ci trochę starsi uwielbiają ich zabawne dialogi. Po przebojach kinowych „Jak ukraść księżyc", „Minionki rozrabiają" i „Minionki", ponownie spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes oraz, oczywiście, Minionkami! Tym razem poznamy nową postać w rodzinie - brata bliźniaka Gru, czyli Dru. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Mikołaja Cieślaka i Roberta Górskiego, super-duet z Kabaretu Moralnego Niepokoju i słynnego serialu „Ucho prezesa".

Ostatni film, który dziś polecimy, to "Facet do wymiany". Komedia, która pokaże jak z „przeciętniaka” stać się rock’n’rollowym zdobywcą serc. W rolę filmowej pary wcielą się Marion Cotillard oraz Guillaume Canet, którzy również w życiu prywatnym są partnerami. Guillaume jest popularnym aktor po 40-stce, który przeżywa kryzys wieku średniego. Czy ustatkowanemu mężczyźnie, z piękną żoną i dzieckiem uda się wypracować wizerunek imprezującego buntownika, o którego będą walczyć fanki?

Zobacz: Szczęsny odpicuje Marinie brykę. Ile za to zapłaci? [ZDJĘCIA]

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: