ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Nowa piosenka Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw zdradza nam szczegóły!

Nowa piosenka Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw zdradza nam szczegóły!

25.11.2016, godz. 14:05
MAJA PLICH I KRZYSZTOF RUTKOWSKI
MAJA PLICH I KRZYSZTOF RUTKOWSKI foto: Super Express

Krzysztof Rutkowski rozsmakował się w muzyce? Detektyw zabiera się za nagrywanie kolejnej piosenki. O czym będzie utwór "Masz to, co chcesz"? Tylko dla nas Rutkowski zdradza tekst nowej piosenki

Krzysztof Rutkowski zaskoczył wszystkich informacją o rozpoczęciu kariery muzycznej. Okazuje się, że znany detektyw wśród swoich licznych umiejętności może również pochwalić się talentem wokalnym. Niedawno wraz z Fisherem nagrał utwór "Jesteś aniołem". W teledysku wystąpiła żona i syn detektywa. Wokal Rutkowskiego cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że detektyw postanowił pójść za ciosem i nagrać kolejną piosenkę. Tylko nam zdradził, że pracuje nad nowym utworem zatytułowanym "Masz to, co chcesz".

-  To będzie o takiej niedobrej kobiecie, która zostawiła chłopaka, a on jej śpiewa "Masz to, co chcesz" - zdradził w rozmowie z reporterką Pauliną Koziejowską, Krzysztof Rutkowski. Kawałek niedługo trafi do sieci. Tymczasem już teraz detektyw obiecał, że jako pierwsi otrzymamy jego płytę.

Dla tych, którzy nie słyszeli piosenka "Jesteś aniołem":

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: