ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ślub Rozenek. Które gwiazdy pojawią się na uroczystości?

Ślub Rozenek. Które gwiazdy pojawią się na uroczystości?

09.09.2016, godz. 07:47
Francja w żałobie, Rozenek w bikini
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan foto: Instagram

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana odbędzie się już jutro! Pilnie strzeżona uroczystość to drugi ważny ślub w polskim show-biznesie tego lata! Wiemy które gwiazdy przyjdą zobaczą na własne oczy jak Perfekcyjna Pani Domu i były mąż Dody mówią sobie sakramentalne "tak"! Sprawdź!

Na ten ślub czeka cała Polska! Oczekiwania były podsycone tajemnicą z jaką przygotowano uroczystość. Już w najbliższą sobotę Małgorzata Rozenek zostanie w końcu żoną Radosława Majdana. Weneckiego ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka na pewno nie przebiją, ale z pewnością będzie równie miło. Na ceremonię zaproszono oczywiście wielu gości, w tym szereg gwiazd!

Kto przyjdzie na ślub Rozenek i Majdana? Jak donosi jastrzabpost.pl, nie zabraknie nowej przyjaciółki Małgosi - Hanny Lis. Dziennikarka nie przyjdzie jednak z mężem, ale z partnerem z programu Azja Express - Łukaszem Jemiołem. Pojawi się też Ewa Chodakowska, która od lat dba o piękne ciało Rozenek. Zaproszono nawet Edwarda Miszczaka, który podobno przynosi klątwę młodym parom, więc to chyba nie był dobry pomysł. Zabraknie za to Dody. Ciekawe czy Radek wysłał do niej zaproszenie?

Zobacz: Ostatnie chwile Rozenek razem przed ślubem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: