ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Sparodiował Magdę Gessler. Jest lepszy od oryginału?

Sparodiował Magdę Gessler. Jest lepszy od oryginału?

30.06.2017, godz. 09:52
Magda Gessler sparadiowana przez Mateusza Jakubca
Mateusz Jakubiec ma duży talent aktorski. Parodia Magdy Gessler wyszła mu doskonale foto: AKPA

Mateusz Jakubiec sparodiował Magdę Gessler i wygrał "internety"! Jego film "Kuchenne rewelacje #Besos" bije rekordy popularności na YouTube. Trzeba przyznać, że wokalista doskonale odwzorował wszystkie charakterystyczne gesty Gessler

Parodia "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler podbiła serca internautów. Film "Kuchenne rewelacje #Besos" na YouTube obejrzano pół miliona razy. Dlaczego to nagranie cieszy się tak dużą popularnością? No cóż... Mateusz Jakubiec po prostu wspaniale sparodiował wszystkie charakterystyczne gesty i teksty Magdy Gessler. Na ulicach Warszawy przeprowadzał z przechodniami sondę o polskim jedzeniu. W parodii "Kuchennych rewolucji" doszedł do trafnych wniosków, że Warszawiacy jedzą nerwowo, szybko, w pośpiechu i agresywnie.

Kim jest Mateusz Jakubiec?

To urodzony w 1993 roku piosenkarz i aktor musicalowy. Wystąpił w 3. edycji programu "Bitwa na głosy". Pojawił się również w kilku serialach paradokumentalnych, takich jak "Detektywi" czy "Ukryta prawda". W 2015 roku wystąpił w trzeciej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest też wokalistą boysbandu NEO.

Od jakiegoś czasu Mateusz Jakubiec prowadzi swój kanał na YouTube, na którym parodiuje różne postacie. Bez wątpienia parodia Gessler, jak do tej pory jest najlepsza.

ZOBACZ: Magda Gessler helikopterem przyleciała na imprezę do Giertycha i jego żony! ZDJĘCIA TYLKO U NAS!

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: