ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Tom Hanks śpiewa "Sto lat" Polce, która zorganizowała akcję "Maluch dla Hanksa"

Tom Hanks śpiewa "Sto lat" Polce, która zorganizowała akcję "Maluch dla Hanksa"

09.06.2017, godz. 10:11
Tom Hanks kocha MAŁE FIATY!
foto: AP

Tom Hanks śpiewa po polsku i składa życzenia Monice Jaskólskiej. To właśnie ona zorganizowała charytatywną akcję "Maluch dla Hanksa", dzięki której hollywoodzki aktor zakochał się w naszym kraju. Jak Hanks poradził sobie z tekstem utworu "Sto lat"? Sprawdź!

Tom Hanks dzięki Monice Jaskólskiej poznał historię Fiata 126p oraz zakochał się w Polsce. Aktor był pod dużym wrażeniem akcji charytatywnej, którą zorganizowała Polka. A wszystko zaczęło się od niewinnego zdjęcia w Budapeszcie. Podczas wycieczki do stolicy Węgier Hanks wypatrzył kilka modeli Fiata 126p, przy których zapozował do zdjęć. Pod fotkami umieścił wpis: "to mój nowy samochód". Sprawą zainteresowali się Polacy, a konkretnie Monika Jaskólska. Dziewczyna zorganizowała akcję "Maluch dla Toma Hanksa". Zbiórka pieniędzy na słynnego Malucha dla Toma Hanksa z czasem przerodziła się w akcję charytatywną. Samchód miał być sfinansowany przez Bielszczan, jednak ostatecznie na jego zakup zdecydował się sportowiec Rafał Sonik. Dzięki temu cała zebrana kwota zasiliła konto szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Tom Hanks nie krył zachwytu nad pomysłowością Polki. Cieszył się, że w tak łatwy sposób udało się jej wspomóc szpital dziecięcy. Osobiście podziękował Monice za Malucha. Mało tego! Aktor do tej pory okazuje swą wdzięczność. Dowodem na to jest jego ostatnie nagrnie z życzeniami urodzinowymi dla Moniki Jaskólskiej. W składaniu życzeń pomógł gwiazdorowi jego znajomy, który ma polskie pochodzenie. Jak wypadło nagranie? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ: Meryl Streep i Tom Hanks w nowym filmie Stevena Spielberga

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: