ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zbigniew Zamachowski zły na Polskie Radio. Nie chce użyczać swojego głosu Trójce

Zbigniew Zamachowski zły na Polskie Radio. Nie chce użyczać swojego głosu Trójce

30.10.2016, godz. 16:10
ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI
ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI foto: AKPA

Zbigniew Zamachowski będzie walczył z Polskim Radiem? Aktor nie chce już użyczać swojego głosu w radiowej Trójce. Prosi o usunięcie dżingli.

Zbigniew Zamachowski nie kryje swojego niezadowolenia ze zmian w Polskim Radiu po przejęciu władzy przez PiS. Aktor chce, aby radiowa Trójka usunęła dżingle, w których wykorzystano jego głos. Jako jeden z założycieli Komitetu Miłośników Trójki, nie chce być kojarzony z ostatnimi zmianami, jakie wprowadzono w zespole redakcyjnym Polskiego Radia. Jak donosi portal koduj24.pl artysta zwrócił się z oficjalnym pismem do władz radia, by z anteny Trójki zniknęły nagranie przez nigego dżingle. Chodzi o kilkusekundowe wstawki, które kilka razy w ciągu doby słychać w radiu. Zamachowski nagrał aż 13 takich dżingli, wśród których znalazło się m.in. "Zapraszamy do Trójki" oraz "Trójka. Program 3 Polskiego Radia".

- Trochę mniej identyfikuję się z Trójką. Firmowanie swoim głosem radia, które nie jest tym samym radiem, co kiedyś, troszkę przestało mnie cieszyć. To nie znaczy, że zrywam z nią współpracę. Wciąż będę nagrywał, m.in. do audycji Artura Andrusa, chętnie oddam też prezenty na licytację prowadzoną przez Kubę Strzyczkowskiego - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Zbigniew Zamachowski.

Dżingle z wykorzystaniem głosu Zamachowskiego w Trójce emitowane są już od sześciu lat. W 2013 roku aktor wraz z Dawidem Podsiadło i Arturem Andrusem wziął udział w kampanii promującej radio. Choć Zamachowski nie zrywa współpracy z Trójką, nie chce być kojarzony z ostatnimi zmianami.

ZOBACZ: Córka Zamachowskiego dostanie Oscara?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: