ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy ZOBACZ pałac Jolanty Pieńkowskiej - ŁADNY CZY KICZOWATY? FOTO

ZOBACZ pałac Jolanty Pieńkowskiej - ŁADNY CZY KICZOWATY? FOTO

26.03.2011, godz. 18:11
Zobacz domeczek Pieńkowskiej
foto:

Pomieszczenia dla służby, sala bankietowa, siłownia i oranżeria... to wszystko znajdzie się w pałacu, jaki budują sobie Jolanta Pieńkowska (45 l.) i jej mąż Leszek Czarnecki (49 l.).

Prezenterka programu "Dzień Dobry TVN" i miliarder Leszek Czarnecki już niebawem wprowadzą się do nowego domu, a właściwie pałacu na warszawskim Mokotowie. Rezydencja kończy się już budować i niebawem zacznie się wielkie meblowanie i urządzanie.

 

Przeczytaj koniecznie: Jolanta Pieńkowska o SEKSIE hipopotamów: Ona ma 48 lat, on 4... Wszystko jeszcze przede mną!

Na placu budowy wciąż trwają prace wykończeniowe, ale finisz jest już bliżej niż dalej. Zdjęcia zrobione z lotu ptaka pokazują, że posiadłość prezenterki i jednego z najbogatszych Polaków ma imponujące rozmiary. Rezydencja, wzorowana na łazienkowskim pałacu Na Wodzie, budowana jest w jednej z najdroższych dzielnic Warszawy, czyli Mokotowie. Metr kwadratowy gruntu kosztuje tu ok. 3 tys. zł.

Pieńkowska i Czarnecki zapowiadali, że do pałacu wprowadzą się jeszcze tej wiosny. Jedno jest pewne. Na parapetówce zagości kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset osób. Miejsca dla nich z pewnością nie zabraknie.

Jak Pałac na wodzie

W rezydencji wzorowanej na łazienkowskim pałacu Na Wodzie znajdą się m.in. pomieszczenia dla służby, sala bankietowa, kilkanaście sypialni połączonych z łazienkami. Nie zabraknie w niej także siłowni, oranżerii, krytego basenu, sauny, a także sali kinowej.

Patrz też: Jolanta Pieńkowska w ciągu 6 lat odmłodniała o 12 lat - FOTKI

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: