WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 53-latek UMÓWIŁ się na seks z 14-latką w Łodzi! Pedofil został zatrzymany

53-latek UMÓWIŁ się na seks z 14-latką w Łodzi! Pedofil został zatrzymany

07.10.2016, godz. 08:59
molestowanie, dziecko, pedofilia, zabawki
foto: EAST NEWS

Kolejne zatrzymanie pedofila na terenie Polski. Tym razem policjanci dzięki pomocy Krzysztofa Dymkowskiego, słynnego łowcy pedofilów, zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który sądził, że umówił się na seks z 14-letnią dziewczynką. Funkcjonariusze ujęli 53-latka w centrum handlowym Tulipan - podaje Dziennik Łódzki.

2 października 53-letni mężczyna zamieścił na jednej ze stron internetowych ogłoszenie, w którym napisał, że chciałby umówić się na "spotkanie erotyczne" z małoletnią. Anons wypatrzył Krzysztof Dymkowski, słynny łowca pedofili i podając się za 14-letnią Kasię umówił się z 53-latkiem na spotkanie w centrum handlowym Tulipan w Łodzi. Kiedy tylko pedofil pojawił się na galerii, został zatrzymany przez policjantów, którzy zorganizowali zasadzkę. 53-latek chwilę po ujęciu poskarżył się na zły stan zdrowia, w związku z czym po przewiezeniu na komendę został przebadany przez lekarza. Jak się jednak okazało, nic mu nie dolega.

O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd. Za umawianie się z nieletnią na czynności seksualne, mężczyzna może trafić do więzienia na dwa lata. W trakcie śledztwa okazało się, że 53-latek to mieszkaniec Włocławka.

19 września informowaliśmy o innym zatrzymaniu pedofila w Łodzi. Wtedy policjanci zatrzymali 64-latka, który umówił się z 14 latką na seks. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zobacz: Ogólnopolska akcja przeciwko pedofilom. Zatrzymano 12 osób

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: