WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Klaudia i Patrycja zostały zamordowane! NOWE FAKTY [ZDJĘCIA I WIDEO]

Klaudia i Patrycja zostały zamordowane! NOWE FAKTY [ZDJĘCIA I WIDEO]

05.08.2016, godz. 19:24
Zamordowali Patrycję i Klaudię
foto:

Makabryczne znalezisko w Chałupskach (woj. kujawsko-pomorskie) - z Jeziora Wiecanowskiego wyłowiono ciała dwóch młodych kobiet. Jedna miała 15 lat, a druga 23. Śledczy mówią o podwójnym morderstwie.

O przerażającym zdarzeniu poinformowalo Radio RMF FM. Ponad dobę temu policjanci z kujawsko-pomorskiego otrzymali zgłoszenie ws. zaginięcia jednej z dziewczyn. Poszukiwania doprowadziły ich do Marcina K. W trakcie przesłuchiwań 21-latek wskazał miejsce ukrycia ciał. Mężczyzna został zatrzymany w czwartek 4 sierpnia w nocy. Zatrzymano również innego podejrzanego, 20-letniego Zachariasza Z. Marcin K. miał powiedzieć bowiem, że to właśnie z nim zamordował obie kobiety. Dziewczyny podobno znały Marcina K. Wszyscy pochodzili z tej samej miejscowości.

Jak udało nam się ustalić, w środę wieczorem 15-letnia Klaudia poinformowała w domu, że wybiera się nad jezioro ze znajomymi. Podobno widziano, jak ona i jej 23-letnia koleżanka Patrycja wsiadają do samochodu Marcina K. Obaj mężczyźni mieli dzwonić do ojca 15-latki z żądaniem okupu w wysokości 10 tys. złotych. Sprawcy usłyszeli już zarzuty.

Tajemnicza 17-latka zamieszana w sprawę

Z najnowszych informacji KWP w Bydgoszczy wynika, że poza Marcinem K. i Zachariaszem Z. policjanci zatrzymali również 17-latkę zamieszaną w sprawę. Ona też została przesłuchana przez prokuratora.

Zobacz też: Kompletnie pijany spacerował po ulicy z atrapą kałasznikowa

Źródło: KWP Bydgoszcz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: