WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: Podpalił auto teściowej!

EXPRESSEM: Podpalił auto teściowej!

06.10.2016, godz. 02:00
Podpalenie teściowej
foto: Policja

Wieści z kraju.

Amunicja w kościele

W zabytkowym kościele w Załężu znaleziono skrzynkę z amunicją pochodzącą z czasów II wojny światowej! Natknęli się na nią pracownicy remontujący świątynię. Wybuchowy skarb ukryty był w jednej z wież. Wezwano policję, która zabezpieczyła skrzynkę wypełnioną nabojami karabinowymi. Potem saperzy przewieźli groźne znalezisko na poligon wojskowy, gdzie zostanie zutylizowane.

Podpalił auto teściowej

W Bukowinie straż pożarną wezwano do płonącej jak pochodnia skody. Okazało się, że auto zostało podpalone, a dokonał tego 33-letni mężczyzna. Między nim a jego małżonką i teściową doszło do awantury. Mężczyzna, trzaskając drzwiami, wyszedł z domu i dał upust emocjom. Popalił auto teściowej. Od płonącej skody zajęła się zaparkowana obok honda. Na komendzie wyszło na jaw, że mężczyzna ma promil alkoholu w organizmie. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu 5 lat więzienia.

Wpadł agresor z tramwaju

Po dwóch tygodniach poszukiwań policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Zabrza, który we wrześniu w jednym z tramwajów w Świętochłowicach ugodził igłą strzykawki 25-letnią pasażerkę. Przerażona kobieta zawiadomiła policję, a opublikowane w mediach nagranie z monitoringu pomogło w ujęciu sprawcy. Policjanci odkryli w jego mieszkaniu bomby wykonane z petard umieszczonych w puszkach ze śrubami i nakrętkami. Mężczyzna trafił do aresztu.

Zobacz: Ale WTOPA! Taksówkarze myśleli, że to UBER, a okazało się, że... [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: