WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Katarzyna WAŚNIEWSKA TAŃCZY NA RURZE. Matka MADZI jest TANCERKĄ EROTYCZNĄ w Krakowie

Katarzyna WAŚNIEWSKA TAŃCZY NA RURZE. Matka MADZI jest TANCERKĄ EROTYCZNĄ w Krakowie

25.06.2012, godz. 16:21
Katarzyna Waśniewska
foto:

Katarzyna Waśniewska rozbiera się za pieniądze w krakowskim klubie go-go. Matka Madzi nie umiała znaleźć sobie normalnej pracy. Próbowała być barmanką w krakowskim pubie, ale zwolniono ją, bo budziła w klientach niezdrowe zainteresowanie. Teraz ta pobożna niegdyś kobieta została tancerką erotyczną...

To nie żart! Matka tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca została tancerka erotyczną w nocnym klubie w centrum Krakowa. Ubrana w wyzywający kostium wije się wokół rury w rytm muzyki, powoli pozbywając się kolejnych części garderoby...

Jeszcze nie tak dawno Waśniewska była skromną i bardzo wierzącą katoliczką. W liceum aktywnie działała we wspólnocie religijnej Tebah. Dziś po tym życiu nie zostało nawet śladu.

Na rozbieraniu się dla grupy podchmielonych mężczyzn matka Madzi może nieźle zarobić. Waśniewska zapewne przyzwyczaiła się do życia na wysokim poziomie, jakie zapewnił jej swego czasu detektyw Rutkowski. Czy to dlatego zdecydowała się na wybór tak kontrowersyjnego, ale opłacalnego zawodu.?

Wstęp do klubu, w którym mama Madzi zdejmuje ubranie kosztuje 40 zł. Piwo kosztuje 20 zł a ceny drinków zaczynają się od 100 zł.

Oprócz sowitej pensji Waśniewska cieszy się w pracy specjalnymi prawami. Nie ma stałego grafika pracy - przychodzi tam, kiedy jej się podoba i potrzebuje gotówki.

Jej służbowy strój to stanik, czarne, skąpe stringi i prześwitująca przepaska biodrowa.

Waśniewska próbowała wcześniej pracy jako barmanka w popularnym krakowskim barze. Właściciel lokalu szybko podziękował jej jednak za współpracę, bo jej postac budziła sensacje wśród gości. Klienci przychodzili do baru tylko po to, by zrobić sobie z mamą Madzi pamiątkowe zdjęcie.

Czy Waśniewska stanie się teraz najpopularniejsza polską tancerką erotyczną?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: