WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Malutki Igorek z PĘKNIĘTĄ czaszką! Nowe fakty PRZERAŻAJĄ

Malutki Igorek z PĘKNIĘTĄ czaszką! Nowe fakty PRZERAŻAJĄ

06.11.2016, godz. 13:54
Łóżeczko dziecięce
foto: SE/EAST NEWS

Policjanci zatrzymali rodziców 2-miesięcznego Igorka u którego lekarze stwierdzili pękniętą podstawę czaszki i zauważyli siniaki - informuje RMF FM. Opiekuni dziecka twierdzą, że chłopczyk spadł z 40-centymetrowego łóżeczka. Jednak zdaniem lekarzy, takie obrażenia nie powstałyby gdyby 2-miesięczne dziecko wypadło z łóżeczka.

Jak informuje RMF FM, dziecko trafiło do łódzkiego szpitala w sobotę, 5 listopada około godziny 22. Do placówki przywieźli go rodzice, którzy twierdzili, że 2-miesięczny chłopiec wypadł z 40-centymetrowego łóżeczka. Po przebadaniu dziecka, lekarze stwierdzili pękniętą podstawę czaszki i zauważyli liczne siniaki na jego rączkach i ustach. Zaraz po tym, lekarze zdecydowali się wezwać policję. Funkcjonariusze zatrzymali oboje rodziców do wyjaśnienia sprawy. Na razie nie wiadomo, czy rodzice usłyszą jakieś zarzuty.

W mieszkaniu zabezpieczone zostały ślady kryminalistyczne, m.in. ślady krwi, została również zabezpieczona odzież rodziców. Czekamy na opinię biegłego co do mechanizmu i czasu powstania obrażeń u dziecka - powiedział rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania. Wiadomo, że ojciec dziecka miał 0,4 promila alkoholu we krwi. Rodzice Igorka zostaną prawdopodobnie przesłuchani w poniedziałek, 7 listopada.

Zobacz też: DROGA MĘKI 13-letniej Karinki dzień po dniu. Odsyłano ją do czterech szpitali! Dziewczynka cierpiała tydzień!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: