WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Słynący z cudów ojciec John Bashobora w Licheniu! UWAGA Dziś ruszają zapisy!

Słynący z cudów ojciec John Bashobora w Licheniu! UWAGA Dziś ruszają zapisy!

11.01.2014, godz. 10:25
Cuda na stadionie
foto:

Gdy ostatnio ojciec John Bashobora odprawiał mszę na Stadionie Narodowym, słuchało go 60 tys. wiernych! Były cuda, inwalidzi odrzucali kule... Jak się dowiadujemy, przyciągający tłumy duchowny z Ugandy znów odwiedzi Polskę! W sierpniu ma odprawić rekolekcje dla wiernych w Licheniu! Miejsc jest 30 tys., już dziś ruszają zapisy. ZOBACZ jak otrzymać wejściówkę na spotkanie z Ojcem Bashoborą!

O spotkaniu z ojcem Johnem Bashoborą informuje oficjalna strona organizatora rekolekcji - www.slowostalosiecialem.pl.

"Wszystkich, którzy pragną pogłębić swoje rozumienie i przeżywanie obecności Jezusa w Eucharystii serdecznie zapraszamy na całodniowe spotkanie rekolekcyjne na placu przed bazyliką w Licheniu. Spotkanie to będzie kontynuacją rekolekcji, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie 6 lipca 2013. Poprowadzi nas o. John Bashobora, katolicki charyzmatyczny kapłan z Ugandy." - czytamy na stronie.

Przypomnijmy, w poprzednich 13-godzinnych rekolekcjach z ojcem Bashoborą na Stadionie Narodowym w Warszawie wzięło udział 60 tys. ludzi!

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁY REKOLEKCJE NA STADIONIE NARODOWYM

Jak informuje strona organizatora, spotkanie z ojcem Bashoborą przebiegać będzie pod hasłem: „Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami”. Zgodę na to wydarzenie wyraził biskup Wiesław Mering, ordynariusz diecezji włocławskiej, na terenie której znajduje się sanktuarium w Licheniu.

Jak informuje Nasz Dziennik, centralnym punktem spotkania będzie Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Meringa oraz modlitwa o uzdrowienie.

Spotkanie z o. Johnem Bashoborą odbędzie się na terenie zielonym przed głównym wejściem do bazyliki i zaplanowane jest na cały dzień. Każda osoba otrzyma swoje miejsce na krześle w konkretnym sektorze. Wejściówki wysyłane będą pocztą do wszystkich, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy.

Jak dowiadujemy się na stronie organizatora, zamówienia wejściówek odbywać się będą przez formularz zamieszczony na tej stronie od dzisiejszego popołudnia, środy 15 stycznia 2015 r.

- W dniu otwarcia zapisów zamieścimy szczegółowe informacje, które będą pomocne przy składaniu zamówienia - czytamy.

INFORMACJE O ZAPISACH I WEJŚCIÓWKACH ZNAJDZIESZ TUTAJ

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: