WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Pogoda długoterminowa: do Polski nadciąga arktyczne powietrze!

Pogoda długoterminowa: do Polski nadciąga arktyczne powietrze!

20.04.2017, godz. 07:23
odśnieżanie, zima, śnieg na drogach
foto: SE.pl

Pogoda długoterminowa. Za oknami od świątecznego weekendu utrzymuje się niezbyt korzysta pogoda - jest bardzo zimno, a do tego pada deszcz, a w pewnych rejonach Polski - nawet śnieg. Co najgorsze, najnowsze prognozy pogody nie przynoszą pozytywnych informacji - nadal będzie się utrzymywać mroźna aura. Sprawdźcie prognozę długoterminową.

Pogoda długoterminowa. Padający deszcz i śnieg i minusowa temperatura w Wielkanoc - takiej sytuacji z pewnością nikt się nie spodziewał. Tym bardziej, że od koncówki marca trwa kalendarzowa wiosna. Niestety, z najnowszych prognoz synoptyków wynika, że zimna aura dopiero do Polski nadejdzie. Wszystko za sprawą niżu i arktycznego powietrza, które napłynie do naszego kraju znad Morza Północnego. Słupki na termometrach wskażą od 0 stopni do 3 stopni Celsjusza. Zimno będzie przede wszystkim nad morzem oraz na południu kraju - tam może nawet popadać śnieg. W górnych partiach gór może również wiać silny wiatr, z prędkością nawet do 110 kilometrów na godzinę.

Kiedy znów będzie ciepło? Wszystko wskazuje na to, że na cieplejsze dni musimy jeszcze poczekać. Z prognoz wynika, że deszczowa aura będzie utrzymywać się podczas tegorocznej majówki. Szczegóły poniżej:

Czytaj: Pogoda na majówkę 2017. Czy w majówkę będzie ciepło?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: