WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Prawybory w PO: Tusk już glosował "gdzieś tydzień temu". Nie powie na kogo!

Prawybory w PO: Tusk już glosował "gdzieś tydzień temu". Nie powie na kogo!

25.03.2010, godz. 13:57
Donald Tusk (53 l.) - 664 000 zł
Donald Tusk (53 l.) - został wyceniony na 664 tysiące złotych! foto: Brak agencji
Donald Tusk trzyma język za zębami. Premier i jednocześnie szef PO nie zdradzi czy to Bronisław Komorowski czy Radosław Sikorski otrzymał jego głos w prawyborach. - A co to ja jestem pozbawiony instynktu samozachowawczego? – tak odpowiedział na pytania ciekawskich dziennikarzy.

Donald Tusk jak rzadko kiedy postawił sprawę jasno Ani przed, ani po ogłoszeniu wyników nie ujawni na kogo zagłosował w prawyborach w PO.

Przeczytaj koniecznie: Sikorski i jego żona całkowicie zmieniliby obraz Polski w świecie

- A co to ja jestem pozbawiony instynktu samozachowawczego? – odpowiedział pytaniem na pytanie ciekawskich dziennikarzy. - Umówiłem się wcześniej i obaj kandydaci to dobrze rozumieją, że ani przed, ani po - ze względu na dość szczególną pozycję, jaką mam w PO - nie byłoby to stosowne – uciął krótko wszystkie spekulacje. Nie pozostaje zatem nic jak tylko czekać.

Patrz też: Sikorski i Komorowski pogadali sobie przed kamerami - bez emocji i bez konkretów. Wygrał Komorowski

Ponieważ czwartek to ostatni dzień głosowania w Platformie więc wstępne dane powinny być znane już po północy. Kto z dwójki Radosław Sikorski - Bronisław Komorowski wygra dowiemy się oficjalnie w sobotę. Ogłoszenie wyników prawyborów odbędzie się w budynku Politechnice Warszawskiej, podczas zjazdu PO.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: