WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Protest na trasie Warszawa - Lublin przez wysypisko śmieci: Dzieci mdleją przez ten odór

Protest na trasie Warszawa - Lublin przez wysypisko śmieci: Dzieci mdleją przez ten odór

23.09.2016, godz. 10:05
korek na wylocie na Lublin
korek na wylocie na Lublin foto: Super Express

Wylotówka z Warszawy w kierunku Lublina może zostać zablokowana, a na pewno pojawią się na niej utrudnienia w ruchu i korki. A wszystko za sprawą protestu, który szykują mieszkańcy Otwocka około godziny 17. Sprzeciwiają się oni rozbudowie składowiska śmieci i sortowni.

Dziś o godzinie 17 na DK 17 rozpocznie się protest mieszkańców Otwocka, którzy nie zgadzają się na rozbudowę składowiska śmieci i sortowni. - Mamy już dość ciągłego smrodu (...) Nie można otworzyć okien, a dzieci w przedszkolach mdleją przez ten odór - mówi mieszkaniec Otwocka. Protestem chcą zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska i smrodu, z którym od lat się borykają. Blokady odbędą się na dwóch przejściach w Woli Duckiej na drodze krajowej nr 17. Protest rozpocznie się o godzinie 17 a zakończy o 20. W związku z tym kierowcy zmierzający w kierunku Lublina mogą spodziewać się korków i utrudnień na wylotówce.

Zobacz: Budowa linii wysokiego napięcia. Trumny jako symbol województw

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: