WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Ryszard Kalisz i Inga Pietrusińska: ich miłość kwitnie od lat!

Ryszard Kalisz i Inga Pietrusińska: ich miłość kwitnie od lat!

10.10.2013, godz. 02:01
Ta miłość kwitnie od lat
foto:

Zobaczcie, jakie piękne maleństwo! - zdaje się mówić uradowany Ryszard Kalisz (56 l.) do posłów i posłanek z sejmowej Komisji Sprawiedliwości. Polityk lewicy, który został szczęśliwym tatą małego Ignasia, chwalił się swoim maleństwem. Widać, że tata jest bardzo dumny z owocu jego trwającego od lat związku z Ingą Pietrusińską (35 l.).

Jak pokazuje to zdjęcie z 2010 roku, Ryszard Kalisz już wtedy znał matkę swojego chłopczyka. Ich miłość miała więc czas, aby zakwitnąć i wydać tak śliczny owoc.

Zobacz: Narzeczona Kalisza zdradza SE: Rysiu był dzielny przy porodzie!

Narodziny Ignasia, synka Ryszarda Kalisza, przyćmiły wczorajsze obrady sejmowej Komisji Sprawiedliwości. Uśmiechnięty od ucha do ucha polityk brylował na posiedzeniu komisji, co rusz chwaląc się koleżankom i kolegom swoim dzieckiem. W przerwie obrad, gdy tylko Kalisz wyciągnął telefon, wokół niego zgromadzili się niemal wszyscy posłowie na czele z Anną Grodzką, by móc podziwiać małego Ignasia.

Z narodzin dziecka, o czym "Super Express" informował jako pierwszy, radowała się więc cała sala polityków. W międzyczasie Kalisz odbierał też szczere gratulacje od posłów.

Zobacz: Ryszard Kalisz ojcem. Pępkowe u Kwaśniewskiego - było dużo alkoholu!

Partnerka polityka trafiła w czwartek do szpitala. W piątek urodziła, a w tym czasie Ryszard Kalisz nie odstępował jej ani na krok.

Źródło: Magdalena Chajko
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: