WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Mężczyzna poparzył sobie przełyk wodą z butelki! Uważajcie na Żywioł Żywiec Zdrój

Mężczyzna poparzył sobie przełyk wodą z butelki! Uważajcie na Żywioł Żywiec Zdrój

22.09.2016, godz. 11:15
woda, butelka wody
foto: EAST NEWS

Policja ostrzega przed piciem jednej z wód źródlanych, bowiem może być niezdatna do picia. Powód? W Bolesławcu odnotowano przypadek poparzenia przełyku. Mężczyzna, który tego doznał wcześniej pił wodę z etykietą "Żywioł Żywiec Zdrój" - podaje policja.

31-letni mężczyzna napił się wody mineralnej z oryginalnie zapakowanej butelki, na której widniała etykieta "Żywioł Żywiec Zdrój". Potem wylądował w szpitalu w  Bolesławcu. Zdiagnozowano u niego poparzenie przełyku. najprawdopodobniej doznał go wskutek wypicia wody. Teraz policja ostrzega przed piciem wody źródlanej tej marki. "Służby apelują o powstrzymywanie się picia wody  z etykietą "Żywioł Żywiec Zdrój" ponieważ mogą w niej znajdować się nieustalone substancje niebezpieczne dla zdrowia." - czytamy na stronie internetowej policji w Bolesławcu.

Według lekarza dyżurnego ze szpitala w Bolesławcu w butelce był kwas. To jednak wykażą badania, które przeprowadzą specjaliści z policyjnego laboratorium. 11 sztuk wody źródlanej z zabezpieczonych przez policję butelek pochodzi z partii oznaczonej numerem S 08/ 08/08/08:49/3/1, a 1 butelka - z partii S 20/04/11:04/3/1. Wodę te wyprodukowano w Mirosławcu - podaje RMF24.

Zobacz: Budowa linii wysokiego napięcia. Trumny jako symbol województw

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: