WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska W Licheniu SPŁONĘŁO 7 aut należących do księży! Jak do tego doszło?

W Licheniu SPŁONĘŁO 7 aut należących do księży! Jak do tego doszło?

12.10.2016, godz. 11:47
pożar samochodów
foto: Straż Pożarna

Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru w wyniku którego spłonęło 7 aut należących do księży. Ogień pojawił się w nocy, z poniedziałku z 9 października na 10. - Samochody należały do księży, którzy przyjechali do Lichenia z całej Polski - powiedział w TVN24 Marcin Jankowski z konińskiej policji.

Do wybuchu pożaru doszło w nocy z 9 na 10 października. W wyniku zwarcia instalacji elektrycznej zapalił się jeden z samochodów, zaś zaraz potem ogień przeniósł się na inne pojazdy. Spaliły się dwa volkswageny, dwa peugeoty, dwie skody i chevrolet. Pięć z nich doszczętnie spłonęło, a dwa uległy opaleniu. - Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że na parkingu przy Domu Pielgrzyma ARKA pali się kilka samochodów. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu piany gaśniczej na palące się pojazdy - czytamy na stronie konińskiej straży pożarnej.

Na miejscu cały czas pracują biegli, którzy ustalają wysokość strat. Wiadomo, że auta należały do księży, którzy przyjechali do Liechenia w odwiedziny.

Czytaj: Pokłócił się z teściową, a potem SPALIŁ jej auto! Horror w Bukownie [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: