WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Kampinos będzie pełen atrakcji

Kampinos będzie pełen atrakcji

16.09.2016, godz. 06:00
Wielkie zmiany w Kampinosie!
Jedną z atrakcji hotelowych będzie osiedle zbudowanych wśród sosen „domków na drzewie” połączonych pomostami foto: materiały promocyjne

Co robić w wolne dni? Ruszyć za miasto do Kampinoskiego Parku Narodowego i odwiedzić park rozrywki w Julinku koło Leszna.

To zaledwie 30 kilometrów od centrum stolicy. Na gości czeka tam masa atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na miejscu możemy skorzystać z parku linowego, który ma 138 przeszkód na siedmiu różnych trasach o łącznej długości 1100 metrów! Do tego 18 torów do minigolfa, strefa animacji, kraina dmuchańcy dla najmłodszych, elektryczne samochody i strefa gastronomiczna dla tych, którzy zgłodnieli. Już niedługo do tej gamy dołączą kolejne superatrakcje. - Planujemy budowę hotelu dla gości, którzy chcą zostać na dłużej niż jeden dzień - zapowiada Marek Kamiński, prezes zarządu ZPR Express. - Chcemy też wyremontować budynek Dużej Areny, w którym kiedyś była arena cyrkowa - dodaje. Jeśli chcemy wypocząć w ciszy i spokoju, Julinek będzie idealnym miejscem.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: