WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Lanos roztrzaskał się na słupie

Lanos roztrzaskał się na słupie

28.09.2016, godz. 02:00
Lanos roztrzaskał się na słupie
Lanos roztrzaskał się na słupie foto: Super Express

Koszmarny początek dnia na warszawskich drogach! Przed godziną 7 na ulicy Wirażowej w okolicach Narkiewicza doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął kierowca daewoo.

60-letni mężczyzna jechał w kierunku ulicy Marynarskiej i nagle stracił panowanie nad pojazdem. Niestety, po chwili z impetem uderzył w filar pobliskiego wiaduktu. Miejsce wypadku wyglądało koszmarnie. Samochód, którym kierował mężczyzna, został doszczętnie zmiażdżony. Akcja ratowników wyglądała przerażająco! Strażacy przez 40 minut starali się dostać przez dach do zakleszczonego w pojeździe mężczyzny. Niestety kiedy się to już udało, ratownicy nie byli w stanie go uratować.

- 60-letni kierowca pojazdu marki daewoo lanos zginął na miejscu - poinformowała Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusze badają przyczyny wypadku. W trakcie prowadzonych przez nich na miejscu czynności kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ przez kilka godzin ulica była całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: