WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa MAJÓWKA 2012: Jak przygotować TANIEGO GRILLA

MAJÓWKA 2012: Jak przygotować TANIEGO GRILLA

28.04.2012, godz. 14:42
Przygotuj taniego grilla
foto:

Szykują się prawdziwe majowe upały, dlatego warto opuścić duszne domy i wybrać się w plener na grilla. Czy w ogrodzie, czy w którymś z warszawskich parków gorące kiełbaski lub karkówka będą smakować wyśmienicie! "Super Express" podpowiada, co i gdzie kupić, aby przyjemnie spędzić wolne dni i nie narazić się na duże wydatki.

Hipermarkety oferują różnego rodzaju mięsa, doskonale nadające się na ruszt. Zadbały też o to, żeby ich klienci mogli tam znaleźć wszystko, czego potrzebują do przyrządzenia majowego pikniku - od samego grilla przez akcesoria do pieczenia mięsa, węgiel i podpałkę.

Po jednorazowy ruszt warto wybrać się do Tesco, a po grillowy węgiel do Carrefoura. Pierś z kurczaka tanio kupimy w Auchan i E.Leclerc, kiełbasy w Auchan i Realu, a karkówkę w Auchan, Realu i Tesco.

To świetna zabawa

- Kompletujemy mięsa i akcesoria potrzebne do przyrządzenia idealnego pikniku. W majówkę zaprosimy najbliższych na grilla w ogrodzie - zdradzają "Super Expressowi" Krystyna (54 l.) i Wiesław (60 l.) Stefańscy, których spotkaliśmy na zakupach.

Znajdź dobre miejsce

Kto nie ma ogródka lub działki, może urządzić go np. w którymś z parków. Na piknikowiczów czekają m.in. polany w Lesie Kabackim. Należy jednak pamiętać, aby rozpalonego rusztu nie zostawiać bez nadzoru.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: