WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Skatowali przechodnia, bo im się nudziło WIDEO

Skatowali przechodnia, bo im się nudziło WIDEO

27.07.2017, godz. 02:00
Skatowali przechodnia, bo im się nudziło WIDEO
foto: Archiwum

Nie spodobał im się przechodzień, więc go pobili! Grupa pijanych chuliganów wysiadujących na ławce pod Pałacem Kultury i Nauki w środku dnia rzuciła się na 37-letniego mężczyznę. Szarpali go, kopali, dusili i oblewali piwem. Nikt ze świadków nie wezwał pomocy, za to błyskawicznie zareagował operator monitoringu miejskiego.

Do tej brutalnej napaści doszło w biały dzień! 37-letni mężczyzna z plecakiem szedł spokojnie alejką przy pl. Defilad. Wracał z nocnej zmiany w pracy. Najpierw podszedł do niego jeden bandzior, za chwilę drugi - wymieniają parę zdań, w końcu trzeci zbir uderza pokrzywdzonego w twarz.

Za chwilę cała agresywna piątka rzuca się na bezbronnego 37-latka. Powalają go na ziemię i biją zaciekle. Na filmie widać też, że bandyci próbują wyrwać pokrzywdzonemu plecak. Wszystkiemu przyglądała się towarzyszka zbirów, ale zamiast wezwać pomoc, udawała, że nic się dzieje.

- Zdarzenie zauważył operator monitoringu i nas powiadomił. Policjanci udali się we wskazane miejsce i zatrzymali wszystkie podejrzewane osoby - mówi nadkom. Szumiata.

Mariusz T. (29 l.), Marcin S. (31 l.), Radosław T. (34 l.), Robert Z (38 l.) i Zbigniew T. (40 l.) byli kompletnie pijani, mieli od 1 do 2 promili alkoholu w wydychanym w powietrzu. Gdy przetrzeźwieli, usłyszeli zarzuty pobicia i zostali zwolnieni do domu, grozi im do trzech lat.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: