WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Zarajec: Śmiertelny wypadek na DK 19. Nie żyją 3 osoby

Zarajec: Śmiertelny wypadek na DK 19. Nie żyją 3 osoby

07.08.2017, godz. 08:26
Policja
Obecnie na tablicy pamięci w budynku Komendy Głównej Policji znajduje się 113 tabliczek epitafijnych upamiętniających policjantów, którzy ponieśli śmierć w związku z wykonywaniem czynności służbowych. foto: EAST NEWS

W Zarajcu (województwo lubelskie) na DK 19 doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły 3 osoby, a 3 zostały ranne. Prawdopodobnie kierowca jednego z samochodów stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka osobówką.

Do wypadku doszło w niedzielę, 6 sierpnia około godziny 20:00. Na DK 19 w miejscowości Zarajec czołowo zderzyły się dwa samochody: volkswagen golf i skoda. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 19-letni kierowca golfa stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas i tam zderzył się czołowo ze skodą. W wyniku zderzenia volkswagen dachował. Niestety na miejscu zginęło troje jego pasażerów: kobieta i dwóch mężczyzn w wieku 14-17 lat. Do szpitala trafił 19-latek oraz dwoje pasażerów skody - 52-letni mężczyzna i 48-letnia kobieta. Wiadomo, że 19-letni kierowca był trzeźwy. Droga krajowa nr 19 w miejscowości Zarajec przez kilka godzin była zablokowana, a kierowcom wyznaczono objazdy.

Zobacz: Bitwa kiboli na autostradzie ZDJĘCIA

Przeczytaj też: Nagoszewo. Autokar z dziećmi miał WYPADEK

Polecamy: ŚMIERĆ 16-latki na torach w Jastarni. Tragedii nie udało się uniknąć

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: