WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Morze wyrzuciło ciało 11-latki, która zaginęła wczoraj w Łebie

Morze wyrzuciło ciało 11-latki, która zaginęła wczoraj w Łebie

08.08.2016, godz. 18:58
bałtyk
foto: EAST NEWS

Policja z Sasina (woj. pomorskie) znalazła na plaży zwłoki dziecka. Jak podaje RMF24 rodzina potwierdziła, że to poszukiwana 11-latka, która wczoraj zaginęła po tym, jak weszła do Bałtyku mimo wywieszonych czerwonych flag. Wciąż poszukiwana jest 7-letnia dziewczynka, którą morze porwało w Ustce.

W niedzielę, 7 sierpnia, ratownicy patrolujący brzegi Bałtyku wywiesili na plażach czerwone flagi, informujące o zakazie kąpieli. Ostrzegali w ten sposób przed trudnymi warunkami na morzu, które w ostatnim czasie było bardzo wzburzone. Niestety, mimo to znalazły się osoby, które zignorowały tę informację i weszły do wody mimo zakazu. Dwaj mężczyźni w dwóch różnych nadmorskich miejscowościach - w Łebie oraz w Ustce, weszli do wody razem z dwojgiem dzieci. Niestety, nie udało im się upilnować dzieci. W Łebie zaginęła 7-latka, w Ustce 11-latka. Poszukiwania obu zaginionych trwały cały wczorajszy wieczór i zostały zawieszone na noc.

Dzisiaj policjanci z Sasina znaleźli na plaży ciało dziecka. Wyrzuciło je morze, a pierwsi zauważyli je turyści. Rodzina 11-latki potwierdziła jej tożsamość - podaje RMF24.

Zobacz: Przywiązał psa do pnia w wodzie i zostawił na pewną śmierć. Sprawca poszukiwany [ZDJĘCIE]

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: