WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Doktor Quinn zdradziła PRZEPIS na eliksir młodości! Jane Seymour w ogóle się nie starzeje

Doktor Quinn zdradziła PRZEPIS na eliksir młodości! Jane Seymour w ogóle się nie starzeje

21.04.2017, godz. 13:01
woda, imbir
foto: EAST NEWS

Filmowa dr Quinn wynalazła eliksir młodości! Zdradziła nawet przepis. Czy to działa? Wystarczy spojrzeć na wiecznie młodą 66-letnią aktorkę.

Lata lecą, a ona wciąż jest piękna, zgrabna i ponętna! Koleżanki aktorki z zazdrością spoglądają na Jane Seymour (66 l.). Czyżby filmowa doktor Quinn podpisała pakt z diabłem?! A może ma najlepszego chirurga plastycznego na świecie? Piękna aktorka postanowiła nareszcie ujawnić sekret swej wiecznej młodości. Okazuje się, że najważniejsza jest dieta. Zbawienne dla urody są szpinak, ryby i jagody, natomiast nie należy sięgać po czerwone mięso.

ZOBACZ TEŻ: To już czwarty rozwód dr Quinn!

Gwiazda pije dwie filiżanki kawy dziennie i dużo wody. Jednak najważniejsze, by codziennie rano pić cudowny eliksir, wynaleziony przez doktor Quinn. To tajemna mieszanka przypraw, warzyw i owoców. Oto przepis na eliksir młodości dr Quinn: "Zmiksuj razem jarmuż, imbir, jabłko i sok z marchwi, pij każdego dnia rano jedną szklankę".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: