WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Nowy film ze Smoleńska - DRASTYCZNE WIDEO nakręcone tuż po katastrofie - YouTube, 18+

Nowy film ze Smoleńska - DRASTYCZNE WIDEO nakręcone tuż po katastrofie - YouTube, 18+

02.02.2011, godz. 14:29
Makabryczne zdjęcia ze Smoleńska - ciała i resztki samlotu - 18+
foto: YouTube

Tak makabryczny widok miejsca katastrofy prezydenckiego Tu-154M do tej pory ujrzeli tylko naoczni świadkowie tamtych tragicznych wydarzeń. Do internetu wyciekł przerażający film ze Smoleńska. Na nagraniu, wykonanym prawdopodobnie przez rosyjskie służby widać ze szczegółami nie tylko wrak tupolewa, ale półnagie ciała zmarłych pasażerów tupolewa.

Przerażający, trwający 10 minut film nigdy nie powinien ujrzeć światła dziennego! W sieci umieścił go portal eostroleka.pl. Redakcja serwisu nie zawahała się pokazać nie tylko zbliżeń roztrzaskanego samolotu, porozrywanych foteli i rozrzuconych na smoleńskiej polanie rzeczy osobistych ofiar, ale także zmasakrowanych zwłok pasażerów Tu-154M.

Patrz też: Już teraz zarezerwuj wycieczkę do Smoleńska. Biura podróży szykują wyjazdy i pielgrzymki Polaków

Całe nagranie jest w doskonałej jakości. Twórca filmu podchodzi tuż do wraku, kręci się między rosyjskimi policjantami i żołnierzami, nie wzbudzając żadnych podejrzeń. Nikt nie stara mu się nawet zabrać urządzenia, którym rejestruje te makabryczne widoki.

W tle niektórych ujęć słychać ryk silników pił mechanicznych. Ciężki sprzęt usypujący drogę do miejsca tragedii oraz rosyjskie służby zabezpieczające ślady.

ZOBACZ WSTRZĄSAJĄCE VIDEO (fragment od 4:10 do 4:30 radzimy ominąć) >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: