WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Sala tortur w Nowym Jorku! Kura złożyła JAJO GIGANT

Wydarzenia na świecie. Sala tortur w Nowym Jorku! Kura złożyła JAJO GIGANT

14.10.2016, godz. 12:54
Jajka, skorupki
foto: Super Express

Jak ujawnia "NY Post", Saddam Husajn miał salę tortur w samym sercu Nowego Jorku. W Wielkiej Brytanii kura zniosła ogromne jajo.

Sala tortur w Nowym Jorku (Stany Zjednoczone)


Niezwykłe doniesienia „New York Post”! Saddam Husajn (+69 l.) miał  salę tortur w samym sercu Nowego Jorku, w budynku wynajmowanym przez dyplomatów z Iraku. Powołując się na źródła w irackich władzach, dziennikarze opisali mechanizm funkcjonowania mieszczącego się w piwnicy przybytku. Zwożono tam i dręczono pracujących w USA obywateli Iraku, żeby wymuszać na ich pozostałych w kraju rodzinach współpracę z reżimem Husajna. Niektórzy Irakijczycy zostali tam według „NY Post” zamęczeni na śmierć, a części ich ciał wysyłano szantażowanym krewnym w przesyłkach dyplomatycznych. Sala tortur miała działać od 1979 roku, być może nawet aż do 2003. Dziś piwnica jest przerobiona na aneks kuchenny.

ZOBACZ TEŻ: SŁAWOSZEWO: Moja kurka ma 4 łapki - ZDJĘCIA

Kura złożyła jajo gigant (Wielka Brytania)

Szokujące zdarzenie w Wielkiej Brytanii! Czarna kura imieniem BB (3 l.) zaczęła znosić monstrualne jaja. Ptak z Peterborough jest przeciętnych rozmiarów, a tymczasem jego najbardziej dorodne zmierzone jajo ma 10 centymetrów wysokości i waży 200 gramów. Jest cztery razy większe, niż zwykłe! Wstrząsającego odkrycia na grzędzie dokonała właścicielka BB, zwykła hodowczyni drobiu Alison Savidge (51 l.). To obecnie największe jajo w Europie. Rekord wszech czasów należy do kury z New Jersey, która w 1956 roku zniosła jajko ważące 454 gramów.

Źródło: T-Mobile Ekstraklasa/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: