WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Żenujące przechwałki Donalda Trumpa! "Gdy jesteś gwiazdą, można złapać je za… wszystko ci wybaczą!"

Żenujące przechwałki Donalda Trumpa! "Gdy jesteś gwiazdą, można złapać je za… wszystko ci wybaczą!"

09.10.2016, godz. 12:54
Możesz je łapać za...
Możesz je łapać za... one wszystko ci wybaczą foto: AP

Skandal w USA! Ujawniono taśmy, na których Donald Trump (70 l.) wulgarnie przechwala się seksualnymi podbojami, choć dopiero co wziął ślub z Melanią Trump (46 l.).

Rubaszny, wulgarny i bezczelny! Takie oblicze Donalda Trumpa poznali właśnie jego zwolennicy w USA. Choć jego niewyparzony język nie był tajemnicą, to ujawnione przez „Washington Post” taśmy z 2005 roku wstrząsnęły republikańskimi wyborcami. Nagrano rozmowę Trumpa z gospodarzem programu „Access Hollywood”. „Ja na nic nie czekam. Gdy jesteś gwiazdą, kobiety pozwalają ci na wszystko, możesz je złapać za ci… a one się na to zgodzą” - chwalił się Trump, opowiadając, jak uwodził pewną mężatkę, okraszając relację wulgaryzmami.

ZOBACZ TEŻ: Trumpogąsienica! Owad z Peru wygląda jak Donald Trump

Nie baczył na to, że parę miesięcy wcześniej wziął ślub z Melanią. „Słowa mojego męża obrażają mnie” - stwierdziła dziś żona Trumpa, dodając jednak, że przyjmuje przeprosiny, jakie już wygłosił miliarder i ma nadzieję, że przyjmą je wszyscy. Ale skandal już zaszkodził politykowi. Poparcie dla jego kandydatury wycofali już m.in. Condoleezza Rice (62 l.) i John McCain (80 l.).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: