WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Zrzucił iPhone 7 z najwyższego budynku na świecie! Zobacz, co stało się z urządzeniem [WIDEO]

Zrzucił iPhone 7 z najwyższego budynku na świecie! Zobacz, co stało się z urządzeniem [WIDEO]

30.09.2016, godz. 14:59
iphone 7 drop test dubai
foto: Youtube.com

Kolejny już model słynnego urządzenia firmy Apple - iPhone 7 niedawno wszedł na rynek. W związku z tym oczywistością było - jak w przypadku każdej takiej premiery - skazanie go na mnóstwo różnych testów wytrzymałościowych. Pewien Youtuber postanowił zrobić sprawdzian upadku z wysokości. Jednak rzucił iPhone'owi nieco większe wyzwanie, niż upadek z wysokości dłoni, typowy dla sytuacji, gdy wypadnie nam z rąk.

Jeżeli myślicie, że zamiast zrzucić go z wysokości przeciętnego poziomu trzymania telefonu, podczas testu podniósł rękę do góry, albo wszedł na stół, to grubo się mylicie. Ten Youtuber rzucił dużo większe wyzwanie najnowszemu sprzętowi Apple'a... i wyrzucił go ze szczytu najwyższego budnyku na świecie - Burj Khalifa w Dubaju. Warty ponad 3 tysiące złotych telefon wyfrunął za barierkę z wysokości 829 metrów, czyli 148 piętra, a wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, opublikowanym na YouTube.com. Jesteście ciekawi, co stało się z urządzeniem? Cóż, my też... Niestety, wyrzucony iPhone kompletnie przepadł. Youtuber, który poświęcił sprzęt, próbował go namierzyć, jednak wygląda na to, że urządzenie zostało kompletnie zrujnowane. Spodziewaliście się takiego finału?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: