Wbiła się w autobus szkolny jak pocisk

i

Autor: Twitter/Denver7Traffic Wbiła się w autobus szkolny jak pocisk

Drogowa makabra

13-latka zabrała auto rodziców. Wbiła się w autobus szkolny jak pocisk

2022-09-14 11:39

13-latka zabrała auto rodziców. Gdy nieletnie osoby wskakują za "kółko", rzadko kiedy kończy się to dobrze. Tym razem kluczyki do wielkiego Chevroleta Suburban, bez wiedzy rodziców, zwędziła 13-latka z Kolorado (USA). Jej przejażdżka miała koszmarny finał! Dziewczynka doprowadziła do koszmarnego wypadku z udziałem szkolnego autobusu. Jak do tego doszło?

13-latka zabrała auto rodziców

Nie bez powodu nieletnie osoby nie są uprawnione do kierowania pojazdami na drogach publicznych. W Polsce minimalny wiek wymagany do podejścia do państwowego egzaminu na prawo jazdy wynosi 18 lat, w Stanach Zjednoczonych za "kółko" mogą samodzielnie zasiąść osoby w wieku 16 lat. Sprawczyni koszmarnego wypadku, do którego doszło w stanie Kolorado (USA), miała zaledwie 13 lat. Jak znalazła się za kierownicą gigantycznego Chevroleta Suburban? Odpowiedź jest prosta - kluczyki zwędziła niczego nieświadomym rodzicom.

SPRAWDŹ - Jak go zobaczysz, natychmiast zwolnij! Z tym radiowozem nie masz szans

Wbiła się w autobus szkolny jak pocisk

Przejażdżka zakończyła się koszmarnym wypadkiem. Kierująca autem 13-latka doprowadziła do karambolu z udziałem dwóch osobówek i szkolnego autobusu. Zbliżając się do skrzyżowania Chevrolet Suburban uderzył w tył Kii Optima z ogromną siłą, wpychając ją i siebie pod rozpędzony autobus. W zdarzeniu brało udział także Subaru Forester, które uderzyło w bordowego Chevroleta.

ZOBACZ - Była o krok od śmierci. Dziewczynkę uratował refleks. Nagranie przeraża

Wszystkie auta, które brały udział w tym zdarzeniu zostały poważnie uszkodzone. Na szczęście, jak podają lokalne media, żaden z uczestników, nie odniósł poważnych obrażeń. To tyczy się również 13-latki, która w tym wszystkim miała największy udział. Dziewczynka została zatrzymana i stanęła przed zarzutem niebezpiecznej jazdy. Nieletnia odpowie przed sądem również za jazdę bez uprawnień.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE