Anna Mucha popełniła karygodny błąd! Zrobiła to wiedząc o zagrożeniu - ZDJĘCIA

2021-06-08 14:53
Anna Mucha popełniła karygodny błąd
Autor: Instagram/taannamucha Anna Mucha popełniła karygodny błąd

Celebryci, których każdego dnia obserwują ogromne rzesze fanów, powinni świecić przykładem. Najwidoczniej inne zdanie na ten temat ma Anna Mucha, która podróżując samochodem popełnia karygodny błąd, a później sobie z niego żartuje. W pędzącym po autostradzie aucie gwiazda położyła nogi na desce rozdzielczej. Na dodatek zrobiła to zdając sobie sprawę z powagi zagrożenia.

Szczegóły - gwiazdy dużego formatu rzadko zwracają na nie uwagę, kiedy nagrywają filmiki dla swoich fanów. Znajdą się celebryci, którzy za wpadki przepraszają, ale Anna Mucha w związku z sytuacją, jaka miała miejsce w jej samochodzie, raczej tego nie zrobi. Potwierdziła to w końcu na swoim instagramie, gdy dodała relację z podróży Skodą Superb. W odbiciu okularów Muchy było widać, jak jej nogi powędrowały na deskę rozdzielczą. Do tego jeden ze slajdów w relacji sama opatrzyła wymowną notką: „a nóżka na pulpicie”.

Sprawdź: Anna Mucha zrobiła to pierwszy raz! Jak jej się podobało za kółkiem elektryka?

Z poduszką nie ma żartów!

Ciągle słyszymy o poprawnej pozycji za kierownicą, a co z pasażerami? Oni również są narażeni na poważne kontuzje i obrażenia, jeśli nie usiądą jak należy. Jedną z najgorszych rzeczy, jaką może zrobić pasażer przedniego rzędu, to wystawienie nóg na deskę rozdzielczą. W momencie zderzenia i nie tylko (w końcu nawet poduszki powietrzne bywają wadliwe), ładunek wystrzela z ogromną prędkością 300 km/h. Oznacza to, że w momencie kolizji, pasażer z nogami na "pulpicie", skończy podróż jako kaleka, albo gorzej.

Tak to wygląda w praktyce!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE