Betonowa płyta ZMIAŻDŻYŁA jego samochód. Czujność uratowała mu życie [WIDEO]

Betonowa płyta zmiażdżyła jego samochód
Autor: MEGA DISASTERS - YouTube Betonowa płyta zmiażdżyła jego samochód

Ten Rosjanin przekonał się, że zagrożenie naprawdę czyha na każdym kroku. Mężczyzna, który spokojnie stał pod blokiem i odśnieżał samochód, musiał salwować się ucieczką, gdy betonowa płyta odłączyła się od elewacji bloku i kompletnie zmiażdżyła jego auto.

Wygląda na to, że we Władywostoku nawet odśnieżanie samochodu może być niebezpieczną czynnością. Mężczyzna, który cudem uniknął śmierci, przeżycie zawdzięcza tylko swojej czujności. Nagranie z monitoringu zdradza, co stało się na parkingu przed blokiem.

SprawdźCiężarówka przejechała mu PO GŁOWIE. Dramatyczny wypadek uchwycony na WIDEO

Spory, betonowy fragment elewacji spadł na samochód Rosjanina, kompletnie miażdżąc jego nadwozie. Potężna, betonowa płyta mogła ważyć kilkaset kilogramów i wbiła się w auto o włos mijając jego właściciela. Mężczyzna, który odśnieżał wóz przed jazdą o mały włos nie zginął.

Betonową płytą oberwał Nissan X-Trail - bestseller w Rosji

Zbliżającą się katastrofę zapowiedział trzask, który towarzyszył odrywaniu się fragmentu elewacji od budynku. Wadliwie wykonane wykonany kawałek bloku poddał się w starciu ze srogą, rosyjską zimą. Z Nissana X-Trail, który przyjął na siebie uderzenie nie zostało nic. Ten niezwykle popularny w Rosji SUV nie nadaje się już do naprawy.

Zobacz WIDEO:

Najnowsze