Czy on ZWARIOWAŁ?! Wjechał Passatem na plażę w Kołobrzegu, pożałował od razu - ZDJĘCIA

2021-04-06 11:59

Kierowca Passata uznał, że drugi dzień świąt to idealna okazja, by udać się na miejską plażę w Kołobrzegu. Realizacja tych planów pozostawia jednak wiele do życzenia, bo właściciel Volkswagena postanowił wjechać nim na piasek. Jak podaje portal miastokolobrzeg.pl, na miejscu szybko zjawili się policjanci, a Passat utknął na plaży na długie godziny.

Polskie plaże widziały już niejednego śmiałka, który próbował wjechać na nie samochodem. Zazwyczaj mowa o jednak Jeepach, Land Roverach i innych terenowych pojazdach. Tym razem, w Kołobrzegu na piasek wjechał Volkswagen Passat prowadzony przez lekkomyślnego kierowcę.

SprawdźWjechał na skrzyżowanie, jak do SIEBIE! Ten WYPADEK mógł się skończyć TRAGEDIĄ - WIDEO

Świąteczna wycieczka na plażę brzmi jak dobry pomysł, ale realizacja planu była fatalna. Kierujący Volkswagenem wjechał na plażę przednionapędową limuzyną, która nijak nie nadaje się do jazdy poza utwardzonymi drogami. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Jak widać na zdjęciach, które udostępnił portal miastokolobrzeg.pl, Passat od razu zakopał się w grząskiej nawierzchni. 

Wjechał Passatem na plażę w Kołobrzegu

i

Autor: miastokolobrzeg.pl Wjechał Passatem na plażę w Kołobrzegu

Symboliczny mandat dla kierowcy Passata

Z relacji lokalnego portalu wynika, że na miejscu szybko zjawiła się policja, która wystawiła co prawda mandat i ukarała kierującego punktami karnymi, ale wysokość kary jest wręcz symboliczna. Kierujący Passatem będzie miał do zapłacenia mandat w wysokości 50 zł. To bardzo mała kara, bo za wjazd na plażę możemy zostać ukarani 500-złotowym mandatem, ale jeśli policja skieruje sprawę do sądu, możemy zostać ukarani np. za zanieczyszczanie środowiska. To może grozić już grzywną w wysokości 5000 zł.

Kierowca, który zakopał Passata na kołobrzeskiej plaży zrezygnował z wzywania pomocy drogowej. Zamiast tego, pożyczył łopatę i odkopywał swój samochód z piachu. Z pewnością miał chwilę, by przemyśleć czy wjazd na plażę był tego wart.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany