Czesław Michniewicz i jego menadżer wożą się po Warszawie. Auto warte ponad pół miliona! [FOTO]

2022-01-28 19:50
Czesław Michniewicz
Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Były trener Legii Czesław Michniewicz (52 l.) lubi duże auta. Z kolei jego menedżer, były mistrz Polski, Mariusz Piekarski (47 l.) lubi auta masywne i drogie. Podczas popołudniowego wyjścia na obiad „Super Express” przyłapał obu mężczyzn, gdy wychodząc z urokliwej knajpki na Saskiej Kępie, wsiedli do swoich maszyn. Cena jednego z aut zwala z nóg! Czyja maszyna kosztuje ok. 500 tys. zł i dlaczego jest tak droga?

Były trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz (52 l.) spędził popołudnie ze swoim menedżerem, a prywatnie kolegą, Mariuszem Piekarskim (47 l.). Panowie w dobrych nastrojach opuścili warszawską knajpkę, która słynie z wyśmienitej włoskiej kuchni i udali się, przechodząc przez pasy, na parking, na którym zaparkowali swoje maszyny. Czesław Michniewicz odprowadził Piekarskiego do auta, podziwiając luksusowy samochód kolegi. Ile jest wart model samochodu, którym na spotkanie z Michniewiczem przyjechał były bramkarz Mariusz Piekarski? Audi Q8, z 4-litrowym silnikiem TDI (turbodiesel) może kosztować nawet ponad 500 tys. zł! Czesław Michniewicz ulicami Warszawy podróżuje zaś autem marki Land Rover. Model Range Rover Sport, który może być wart ok. 200 tys. zł. 

Według specjalistów z dziedziny motoryzacji model, którym jeździ Piekarski, stoi na szczycie gamy SUV-ów i dzieli rozwiązania techniczne m.in. z Lamborghini Urus. 

Zobacz galerię! Kliknij w link poniżej! Michniewicz na obiedzie z Piekarskim

Latająca przyczepa za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu
Sonda
Wolisz Audi czy Land Rovera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE